“Dvēseļu liktenis”

“Grāmatā Dvēseļu liktenis 67 cilvēki atceras savu dzīvi starp dzīvēm, pateicoties Dr. Ņūtona darbam garīgajā hipnoterapijā. Šī grāmata ir balstīta pamatus satricinošā aizkapa dzīves pētījumā un domāta gan tiem, kas tikko iepazīstas ar aizkapa dzīves piemēru izpēti, gan arī lasītājiem, kas jau izlasījuši Dr. Ņūtona pirmo — ļoti populāro — grāmatu Dvēseļu ceļojums. Izpētiet savu garīgo atmiņu nozīmi, lasot hipnotizēto cilvēku stāstus un uzzinot aizraujošus sīkumus par:

  • mūsu mērķi uz Zemes,
  • garīgo vidi, kurp dvēseles dodas pēc nāves,
  • dvēseles–smadzeņu saikni,
  • dvēseļu biedriem,
  • dvēseļu ceļojumiem starp dzīvēm,
  • garu pavadoņiem,
  • veidiem, kā gari saistās ar dzīvajiem un mierina viņus,
  • kāpēc mēs izvēlamies konkrētos ķermeņus,

Maikls Ņūtons, Ph. D., (Kalifornija) bijis konsultējošs psihologs, hipnoterapeits un skolotājs vairāk nekā četrdesmit gadu. Viņš dibinājis Maikla Ņūtona Institūtu dzīves starp dzīvēm hipnoterapijai, kur hipnoterapeiti apgūst viņa jaunās metodes. Viņš piedalījies vairākās radio un televīzijas pārraidēs, kā arī televīzijas Discovery kanāla raidījumos.


Cena: 9,90Ls,  Grāmatnīcā “Atēna”


“Dvēseļu ceļojums”

Palūkojieties uz visu ar nemirstīgās dvēseles acīm!

Kāpēc jūs atrodaties šeit, uz Zemes? Kur jūs nonāksiet pēc nāves? Kas ar jums notiks, kad jūs būsiet tur?

Filozofijas doktors Maikls Ņūtons, diplomēts augstākās kategorijas hipnoterapeits, privātā praksē palīdz cilvēkiem viņu augstākā “es” atklāsmē. Sākot izmantot regresijas metodi, lai modinātu pacientu atceres par iepriekšējām dzīvēm, viņš negaidīti veica nepārvērtējamu atklājumu: izmainītā apziņas stāvoklī pacienti ir spējīgi stāstīt par to, ko darījusi viņu dvēsele starp dzīvēm uz Zemes.

Tas, ko jūs izlasīsiet šajā grāmatā, satricinās jūsu uzskatus par nāvi. Daudzu gadu gaitā autors licis simtiem cilvēku iegrimt dziļās atcerēs par garīgo pasauli. Divdesmit deviņi grāmatā minētie gadījumi ietver atskaites no cilvēkiem ar dažādu pārliecību – gan reliģisku, gan bez izteiktas garīgas pārliecības -, un visi demonstrē brīnišķīgu atbilžu secību jautājumos par garīgo pasauli.

Grāmata Dvēseļu ceļojums ir autora desmit gadu pētījumu rezultāts un palīdzēs saprast, kas ir pamatā dzīves izvēlei, kā arī to, kādā veidā un kāpēc dvēsele dzīvo mūžīgi.


Cena: 9,00Ls,  Grāmatnīcā “Atēna”


“Dzīve starp dzīvēm”

Šī grāmata ir pirmais ceļvedis garīgās regresijas hipnoterapijā.

Dr. Maikls Ņūtons iemantojis pasaules slavu ar saviem garīgās regresijas paņēmieniem, kas ved hipnozes subjektus atpakaļ uz laiku gara pasaulē. Viņa bestselleri Dvēseļu ceļojums un Dvēseļu liktenis, kur aprakstīti šādi gadījumi, tūkstošos lasītāju radījuši interesi uzzināt savus pēcnāves dzīves piedzīvojumus, dzīves mērķi, un iepazīties ar dvēseļu sabiedrotajiem un pavadoņiem.

Tagad apkopotas Dr. Ņūtona darba metodes, kuras šajā grāmatā viņš atklāj soli pa solim. Viņa pieredzē balstītā pieeja gara valstībai raida gaismas staru uz mūžveciem jautājumiem — kas mēs esam, no kurienes nākam un kāpēc esam šeit. Šis pirmais ceļvedis, kas rakstīts gan profesionāliem hipnoterapeitiem, gan plašam lasītāju lokam, ir pēdējā grāmata Dr. Ņūtona triloģijā par dzīvi pēc nāves.

Maikls Ņūtons, Ph. D. četrdesmit gadu bijis konsultējošs psihologs, hipnoterapijas maģistrs un pasniedzējs. Viņš ir Garīgās regresijas sabiedrības dibinātājs un māca hipnoterapeitiem savus DSD paņēmienus. Viņš uzstājies daudzos radio un televīzijas raidījumos, kā arī kabeļtelevīzijā Discovery Channel.


Cena: 6,70Ls,  Grāmatnīcā “Atēna”

“Astrālā pasaule”

“Rietumu reliģijas mācība par to, kas sagaida cilvēku pēc nāves, ir tik tālu no patiesības, ka pat izglītoti cilvēki, nonākot pēc nāves Astrālajā pasaulē, ir pilnīgi apjukuši. Apstākļi, kādos viņi nokļūst, ir tik atšķirīgi no cerētā, ka bieži vien viņi nespēj noticēt, ka ir miruši.”“Čakras: Jaunas iespējas dzīvei un veselībai”

Dzīve visu laiku sniedz mums mācībstundas, kas prasa nemitīgu garīgo darbu. Grāmatas autore, apguvusi jaunās domāšanas pamatus, ir pilnīgi mainījusi savu dzīvi. Ņ.Kļimenko dalās ar lasītāju zināšanās par to, kā jastrādā ar čakrām. Šīs zināšanas ļauj cilvēkam ne tikai iemantot fizisko veselību un garīgo līdzsvaru, bet arī attīstīt neparastas spējas. Grāmata sarakstīta vienkāršā valodā, tajā minēti piemēri no dzīves; šī grāmata lasītājam dod stimulu pilnveidoties, parāda jaunas iespejas, paver ceļu uz harmonisku un piepildītu dzīvi.


“Debesis ir”

Miljoniem lasītāju visā pasaulē ir sajūsminājis un iedvesmojis patiesais stāsts par trīsgadīgā Koltona Bērpo neparasto pieredzi.

Kad mazais Koltons iztur smagu operāciju, vecāki jūtas laimīgi un pateicīgi. Taču turpmākajos mēnešos viņi uzzina ko negaidītu – Koltons atklāj, ka operācijas laikā esot pametis ķermeni un viesojies Debesīs.
Bērnišķīgi atklāti un vaļsirdīgi viņš stāsta par tikšanos ar sen aizsaulē aizgājušiem ģimenes locekļiem, sīki apraksta Jēzu, eņģeļus, to, cik “liels, liels” ir Dievs un “cik ļoti Viņš mūs mīl”.

Grāmata “Debesis ir!” lasītājiem ļauj ielūkoties tur, kur “neviens nav vecs un nevalkā brilles”. Koltona vēstījumu, saglabājot bērna vienkāršo valodu, grāmatā ir paudis viņa tēvs Tods Bērpo.

Mācītājs Krists Kalniņš par grāmatu “Debesis ir!” saka:

“Ir sarakstīts daudz grāmatu par cilvēku pēcnāves pieredzēm. Tomēr neviena no manis lasītajām nav sniegusi lielāku iedrošinājumu un mierinājumu kā grāmata Debesis ir!. Esmu pārliecināts, ka mazā Koltona neparastais stāsts par piedzīvojumiem Debesīs neatstās vienaldzīgu nevienu lasītāju. Tas būs saistošs un rosinās uz pārdomām pat tos, kas par pēcnāves dzīvi vēl nav uzdrīkstējušies domāt.”


Cena veikalā: 4,88 Ls, “Zvaigzne ABC”

“Lielā reinkarnācijas grāmata”

Šīs grāmatas mērķis ir likt iedziļināties divos jautājumos, kurus savu reizi mūžā uzdevis katrs domājošs cilvēks: vai pastāv dzīve pēc nāves un, ja pastāv, vai mēs pārdzimstam uz zemes? Pēdējā pusgadsimta laikā dažādu nozaru pētnieki savākuši milzum daudz materiālu, kas vedina domāt, ka dzīve pēc nāves turpinās un vismaz daļā gadījumu cilvēki piedzimuši no jauna, nezaudējot atmiņas par savu iepriekšējo dzīvi.

Cena: 8.39Ls, Valters un Rapa grāmatnīcās.

“Tibetas miega un sapņu grāmata”

Trešdaļu dzīves pavadām miegā. Kad aizveram acis, saplūstam ar tumsu, mūsu “es” it kā pazūd. Kas ar mums notiek? Vai iespējams to uzzināt? Vai to var kontrolēt? Senās Tibetas budistu mācības dod atbildes uz šiem un daudziem citiem jautājumiem. Šīs grāmatas autors seno mācību atziņas ietvēris mūsdienu lasītājam labi uztveramā formā.
Tenzins Vangjals Rinpoče ir tibetiešu bon tradīcijas lama un pasaulē pazīstama autoritāte sapņu un miega jogas jautājumos. Autors ir dzimis un izglītojies Indijā, bet dzīves laikā devies uz Amerikas Savienotajām Valstīm, kur vada bon tradīcijas centru, lasa lekcijas un organizē seminārus par zināšanām, kuras tūkstošiem gadu Tibetas kalnos tika turētas noslēpumā.

Cena: 8.39Ls, “Valters un Rapa”

“Dziedinošās rotas”

Šis skaisto rotu krājums ir veidots ne tikai acu priekam! Atklājiet, kādas dziedinošas īpašības tiek piedēvētas dažādiem akmeņiem, un izmantojiet šīs zināšanas, darinot oriģinālas rotaslietas. Grāmatā atradīsiet unikālas idejas, kā kombinēt dažādu krāsu, faktūru un mirdzuma akmeņus ar stikla, koka un metāla pērlītēm un daudzveidīgiem piekariņiem. Smelieties iedvesmu vairāk nekā 50 rotu paraugos, sekojiet instrukcijām vai ļaujiet vaļu fantāzijai un radiet neatkārtojamas rotaslietas, dāvājot akmeņu dziedinošo spēku sev un citiem.

Cena: 7.49Ls, “Valters un Rapa”

“Kā atbrīvoties no galvassāpēm”

Jogas terapija. Kā atbrīvoties no galvassāpēm.

Galvassāpes ir viena no izplatītākajām un nomācošākajām veselības problēmām. Šī ir pirmā grāmata, kurā tās autori – pieredzējis mediķis un atzīts jogas skolotājs – parādījuši jogu kā vispusīgu alternatīvu risinājumu ierastai, reizēm ne tik iedarbīgai terapijai.
Joga, apvienota ar jaunākajiem tradicionālās un alternatīvās medicīnas līdzekļiem, ir vienkārša un noturīga dziedniecības metode.
Kā atbrīvoties no galvassāpēm atrodama padziļināta informācija par jogas pozu izmantošanu galvassāpju mazināšanai un novēršanai, ziņas par noderīgiem tradicionālās un alternatīvās medicīnas līdzekļiem, kas papildina vingrojumu iedarbību.
Grāmatā iekļautās metodes ir viegli lietojamas un neprasa iepriekšējas zināšanas vai pieredzi jogā.


Cena: 3.29Ls, “Valters un Rapa”


“Kā atbrīvoties no bezmiega”

Jogas terapija. Kā atbrīvoties no bezmiega.

Izlasi “Kā atbrīvoties no bezmiega”, kombinē jogas pozas ar jaunākajām tradicionālās un alternatīvās medicīnas atziņām un aizmirsti par bezmiegu!

Grāmatas autori – pieredzējis mediķis un atzīts jogas skolotājs – piedāvā pārbaudītas un noturīgas metodes cīņai pret bezmiegu. Iepriekšējas zināšanas vai pieredze jogā nav nepieciešama. Grāmatā uzzināsi,
• kādi ir miega veidi un struktūra,
• kuri ir galvenie bezmiega cēloņi un kā to novēršanai var palīdzēt joga,
• kā radīt labus miega ieradumus,
• kādas ir iedarbīgākās jogas pozas pret bezmiegu,
• kā izmantot pašiedvesmu, lai ķermeni un prātu sagatavotu veselīgam miegam.


Cena: 3.29Ls, “Valters un Rapa”

“Šamaņa gudrību grāmata”

Stāstot par dziedināšanas praksēm, sapņu tulkošanu un veselīga uztura principiem, kā arī aprakstot elpošanas un fiziskos vingrinājumus, kas veicina garīgo izaugsmi, autors mūs iepazīstina ar senām gudrībām. Grāmata būs noderīga ikvienam stresa nogurdinātam Rietumu kultūras pārstāvim garīgā un fiziskā līdzsvara atgūšanai. “Šamanis var tapt par dziednieku tikai pēc nāves/atdzimšanas pieredzes, nāves no ciešanām un atdzimšanas jaunā veidolā, kad pasaules skatījumu nenosaka tikai ego, bet par galveno atskaites punktu kļūst Visums; savstarpējā saikne ar it visu šajā pasaulē.”

Cena: 4.29Ls, “Valters un Rapa”

“Hologrāfiskais visums”

· Priekšnojautas un sapņi, kas brīdina par gaidāmo nelaimi. · Kas patiesībā notiek ar cilvēku sapņa laikā?
· Telepātija ― spēja sazināties no attāluma. · Vai iespējams ietekmēt loterijas rezultātu ar prāta palīdzību? · Psihokinēze ― spēja pārvietot ķermeņus ar prāta spēku. · Kristus brūču ― stigmatu veidošanās ticīgajiem. · Slimību diagnostika pēc auras. · Brīnumainas izārstēšanās ― ļaundabīgie audzēji pazūd kā sniega pikas uz karstas plīts. · No kurienes rodas dziednieku un pareģu spējas?
Tie ir tikai daži no jautājumiem, uz kuriem cenšas atbildēt šī grāmata. Bet varbūt visintriģējošākais ir tas, ka neparastas spējas, iespējams, slēpjas katrā no mums. Šī iedvesmojošā un sirdsapziņu bagātinošā grāmata atraisa katrā cilvēkā sevis atcerēšanos, sevis izpratni, kas ir tik nepieciešama šajā agresīvajā un primitīvajā laikmetā. Iespējams, ka šī ir viena no retajām pasaules grāmatām, kas veiksmīgi integrējusi zinātniskās realitātes paradigmu un garīgās dzīves tīmekli.

Cena: 7.79Ls, “Valters un Rapa”

“Kosmoenerģētika: Cilvēka biolauks un čakras”

Šīs grāmatas autors – universitātes fizikas fakultātes absolvents ar specializāciju “optika un spektroskopija”, demonstrā dažadu pieeju, tradicionālu un ne tik ļoti ierastu, noderīgumu jēdziena “cilvēka biolauks un čakras” noskaidrošanā. Pēc būtibas, darbs ir orģināls ievads viena no mūsdienu aktuālajām problēmām, kas saistīta ar “cilvēka biolauka” pastāvēšanu un noteikšanu. Lasītaja uzmanībai tiek piedāvātas profesionāla fiziķa piezīmes un, tajā pašā laikā pasaulē autoritatīva, ilgi un veiksmīgi praktizejoša dziednieka – “kosmoenerģētisko kanālu” operatora, viedoklis.

Cena: 6.99Ls, “Valters un Rapa”

“Meditācija: Teorijas un prakses pamati

Grāmata iepazīstina ar mūsdienu priekšstatu par meditēšanas laikā cilvēka apziņā notiekošajiem psihofizioloģiskajiem procesiem. Grāmata būs noderīga visiem, kurus nodarbina paša personības attīstības un cilvēces garīgās evolūcijas jautājumi.

“Valters un Rapa”