Astrāls – tā ir vieta (nosacīti), kur pēc vēlēšanās (bet gadās arī, ka bez tās) nar nonākt mūsu dvēsele (apziņa) bez fiziskā ķermeņa, pabūt tur kādu brīdi, un tad atkal atgriezties atpakaļ ķermenī.
Viens no galvenajiem šķēršļiem mācoties nokļūt astrālī- bailes. Daudz domā, ka viņi varot nomirt, jeb arī izraisīt kādu kaitējumu astrālo ceļojumu laikā. Nekas nevar būt tālāk no patiesības.
“Canterbury” institūts ir slavens ar saviem okultajiem pētijumiem. Veica eksperimentu ar astrālā ķermeņa atdalīšanos kurā piedalījās vairāk nekā 2000 cilvēku.
Neviens no 2000 cilvēkiem no eksperimentiem necieta, kā arī to psihe vai arī veselība nemainijās turpmākos gadus.
Pirmkārt – Jums jau vajadzētu iepriekš saprast, ka ja Jūs nostājaties uz šī ceļa, tad atpakaļ ceļa vairs nebūs. Ja Jūs spēsiet īstenot astrālo projekciju, tad tā uz visiem laikaiem kļūs par vienu no Jūsu dzīves sastāvdaļu.

Otrkārt – labākais veids kā petīt dīvainas lietas astrālī, būs pašeksperimenti ar tām.
Jums būs jāiemācās kontrolēt situācijas kuras radīsies astrālo ceļojumu laikā, kā arī kontrolēt savas bailes.
Pirmkārt jau par visu būs ir nepieciešams atzīt savas bailes un nostāties tām pretī ar aci pret aci. Kad Jūs uzvarēsiet tās, tad astrālajā pasaulē sajutīsieties kā saimnieks, un to parādīšanās vairs Jūs neuztrauks.

 

Kādu priekštatu no sevis sniedz astrālā pasaule? Daudzums no grāmatās sarakstītā un internetā par astrālo pasauli, neizprotas pareizi. Tā kā aprakstīt astrālu ar vārdiem praktiski nav iespējams, tad to vajag ieraudzīt.
Necenšieties saskatīt astrālo pasauli ar savām fiziskajām acīm, nevarēsiet.
Astrāls- tā ir pasaule uz otru pusi, kā spoguļa otrā puse. To var ieraudzīt tikai ar astrālo redzi.
Pat tie cilvēki kuri apgalvo, ka redz astrālās radības, spokus, vai arī ko citu paranormālu, patiesībā viņi to visu redz ar savām astrālajām acīm.
Tādus cilvēkus arī sauc par ekstrasensiem, vai arī gaišreģiem.
Astrālā dimensija – tā ir pati tuvākā dimensija mūsu fiziskajam plānam. Bez tā arī, kā ir zināms, ka pastāv citas dimensijas – augstākas, kā mentālā un budiskā (un tā tālāk).

Astrālē pasaule – tā ir emociju pasaule kura ietver sevī visu informāciju par fizisko pasauli, cilvēku fantāzijām, vēlēšanām, sapņiem, un kā arī informāciju par pagātni, tagadni un nākotni.
Vis augstāk minētais ir reāli pārbaudīts ar kādu cilvēku, un šī sadaļa tiks papildināta.

Lai cik arī neliktos biedējoša metode kuru Jūs pielietosiet izejot astrālī, paši astrālā piedzīvotie momenti nevelk sev līdzi nekādas bailes.
Drīzāk tie ir piepildīti ar laimes un miera sajūtām, un var izbiedēt tikai tos, kuri nesaprot kas ar viņiem notiek. Kopvērtējumā tās ir tikai bailes no nezināmā.
Cik man ir zināms, kā arī pašam tā bija sākumā- pirmās sajūtas (vibrācijas), vai arī citas sajūtas, kā piemēram slīdēšana, vai arī skaņas izraisija paniskas bailes, un gribējās visu izbeigt.
Ar laiku pie jaunajām sajūtām pierod, un nemaz tik ilgs laiks nav vajadzīgs pie tā.
Jebkurš cilvēks jūtas neērti atrodoties jaunā vidē, kurā valda citi, nezināmi viņam likumi. Beigās Jūs sapratīsiet ka, astrālajā pasaulē baidīties nav no kā, kad iepazīsieties ar zemākminētajiem noteikumiem.

Noteikums 1:  Jūsu pieredzes saturs nosakās pēc tā, kam Jūs ticat.

Noteikums 2:  “Emocijas veidojas no attieksmes”. Ja Jūsu attieksme pret astrālo pasauli būs negatīva, tad visdrīzāk arī Jūsu ceļojumi nebūs diez ko pozitīvi . Ja Jūs būsiet noskaņoti pozitīvi, tad arī Jūsu ceļojumi atstās labu iespaidu.

Noteikums 3:  Nekādi gari, dēmoni, vai citi gari nevar iemiesoties Jūsu ķermenī (kamēr Jūs būsiet astrālī).

Noteikums 4:  Nepastāv tādas radības kā “dēmoni”.

Noteikums 5:  Jūs nevarēsiet apmaldīties astrālajā pasaulē, vai arī pazaudēt saikni ar savu ķermeni.

Noteikums 6:  Vienīgais no kā Jums vajadzētu izvairīties- Jūsu pašu baiļu sajūta.