Broņikova metode

Broņikova metode

Broņikova metode – cilvēka pārdabisko spēju attīstīšanas sistēma, kura ir balstīta uz darbu ar enerģētiku, un mentālajiem tēliem.
Pilnais nosaukums būs «Cilvēka organismu sistēmas saskaņošanas un attīstības harmonizēšana». Metodes ietvaros nesgatavotus cilvēkus māca sajust enerģētiku, attālināti ārstēt, redzēt ar aizklātām acīm, klausīt sevi, ietekmi uz apkārtējiem, un attīstīt sevī ekstrasenorās spējas.

Šo metodi ir izstrādājis Vjačeslavs Broņikovs 90-to gadu vidū, un bija ne vienu vien reizi ir pieteikt «вне науки». (Krievu val.)

Kapēc viņam visi pievērsa uzmanību – acīmredzami. Broņikovs oficiāli paziņoja par savu zinātnisko sistēmu, un sniedz pierādijumus kā eksperimentu sērijā, kuru vēlāk atzina kā (blēdīšanos).”
Mācību process sastāv no vairākiem kursiem, kuri ietver sevī virkni vingrinājumus, kurus ir regulāri jaizpilda. Sākumā skolnieki iemācās uztvert enerģētisko struktūru, bet vēlāk mācās ar tām darboties.

Principā pašā sistēmā nav nekā revolucionārā. Visus izpildes vingrinājumus var arī satikt citos pamācību kursos, tādā pašā vai nedaudz savādākā formā. Bet par apvienotajiem vingrinājumiem kuri ir Broņikova sistēma – atliek tikai pateikt paldies!

Kā arī ir vērts viņam pateikties par to, ka viņš ir izveidojis sistēmu priekš bērnu apmācīšanas. Sekos arī vairāk informācijas tieši par šo metodi.Pievienot komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *