Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 2277  
5 0

Observatorija pašu spēkiem! Pirmā daļa (kosmosa pētīšanai)Ļoti interesants, un rets projekts. Observatorija kosmosa pētīšanai. Šī ir pirmā daļa, kā arī sekos otrā, un trešā, kur varēs redzēt uzņemtos kosmosa fotoattēlus ar teleskopu NEQ6 Pro.


Rāmis tika izliekts no melnajām plastmasas trubām, kuras izmanto ūdens sistēmām. Pa vidu centrā brusiņa, un apakša no dēļiem.Apkārt tika apsists parastais MDF, kartons. Kā arī pa virsu metāla plāksnes.No ārpuses tiek pieskrūvētas metāla plāksnes.Tiek metināts mehānisms, lai varētu griezt observatoriju ap savu asi.


Šajā bildē ir observatorija augšdaļa. Trubas tikai piestirpinātas pie centra (metāli ir paštaisīti, sagriezta truba).Skats no apakšas. Metāla disks, pa kuru viss griežās uz abām pusēm.Tā ir svira, ar kuras palīdzību tiek viss griezsts uz riņķi (abos virzienos). Labajā malā mazākais metāla puļķis ir bremze, kurš nofiksē observatoriju vienā vietā.Šīs ir durtiņas. Rāmis no koka. Durtiņas izskatās, kā raķetei :) Izlaižas uz āru, un ieāķējās ķēdēs.Šādi jau izskatās gatavs no ārpuses. Durtiņas vietā, tik vēl jāapstrādā.Kad observatorija tik pabeigta, tad to visu pasākumu bija kaut kā jādabū uz šķuņa jumta. Šeit ir koka sliedes, lai to varētu uzvilkt.Jau redzama cita krāsa, pelēka.Tad nu to brīnumu ir laiks vilkt augšā.


Jau praktiski uzvilkts augšā.


Šādi izskatās no augšas.


Pirmās daļas beigas...
    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: