Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 2277  
5 0

Balss sapnī. Ko tas var nozīmēt?Jūs bieži sapņos dzirdiet dažādas balsis, un tas Jūs sāk uztraukt, jo nezināt to, ko tās varētu nozīmēt. Kā, lai Jūs reaģējat uz to, ko Jūs esat dzirdējuši sapnī? Pamēģināsim ar to tikt skaidrībā.

Jūs bieži sapņu laikā dzirdiet dažādas balsis, un Jūs tas sāk uztraukt, tā kā jūs neziniet to, ko tas varētu nozīmēt.
Tautā runā, ka ja jūs dzirdiet sapnī balsi, tad tas nozīmē to, ka drīzumā būs ienākumi. Bet eksistē daudz un dažādi sapņi, kur viens un tas pats sapnis var tulkoties vairākos variantos. Labos, vai arī ne tik labos iznākumos.

- Ja Jūs nosapņojiet pazīstamu balsi, tad gaidiet, ka drīzumā tas cilvēks var jūs piemānīt, vai arī nodot.
- Dzirdēt daudz balsu sapņi - tenkas.
- Ja enģelis runā ne pārāk patīkamā balsī, tad viņš vēlas ar to pateikt, ka drīz kāds no Jūsu tuvajajiem pametīs Jūs.
- Ja balss ir  izbiedÄ“ta, tad drži ar kādu no jÅ«su tuviniekiem var notikt kas nepatÄ«kams.
- Kad Jums rādās mīļotais cilvēks, tad viņš ar savas balls intuīciju var Jūs brīdināt par gaidāmām ķibelēm. Varbūt der būt vairāk saprotošākam vienam ar otru.Balss sapnī. ko tas nozīmē?

- Raudas sapnī, kā reiz nozīmē otrādāko, drīzu prieku dzīvē.
- Izdzirdēts kliedziens sapnī, nozīmē par jūsu šaubām par nākotni. Vēršieties pie psihologa, viņš palīdzēs Jums tikt vaļā no bailēm un šaubām, un tad tāda veida sapņi pārtrauks rādīties.
- Ja Jums sapņa laikā prasa pēc palīdzības, tad tam cilvēkam arī palīdzība ir vaajdzīga, un vajadzētu palīdzēt tieši tā, kā viņš to lūdz.
- Ja pie jums sapnī vēršās pats dievs, tad tā ir zīme tam, ka Jums vajag darīt kaut ko pateicīgu, un nodoties garīgām lietām. Tas Jums palīdzēs sasniegt ne vien apkārtējo cieņu, bet tad jūs arī paši sevi cienīsiet.

Kad jums sapņojot nosauc skaitļus, vai arī datus, tad pacentieties iegaumēt tos, jo ļoti iespējams, ka šajos datumos varētu kaut kas notikt., tapēc esiet uzmanīgi.
Kā arī iegaumējiet informāciju, kuru Jums pasniedz mirušie, jo dvēsele no tās pasaules pie mums tā pat vien neatnāk.    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: