Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 2277  
5 0

Kā mūzika un skaņas ietekmē apkārtējo vidi un cilvēku?Skaņai, un mūzikai ir ļoti liela iedarbība nevis tikai uz cilvēkiem, bet arī uz dabu kopumā. Ar mžukas palīdzību dziedina, iznīcina, izsaka jūtas attiecībā pret otru cilvēku, palīdz atslābināties, vai arī tieši otrādi - koncentrēties.

Mūzika, un citas skaņas var mūs atslābināt, kā arī novest mūs drudžainā stāvoklī. Mūzikā atšķirībā no maģiskām grāmatām, zīmēm, attēliem, skaitās pats efektīgākais veids ietekmēt cilvēku, un apkārtējo vidi. Skaņa ir ļoti svarīga priekš psihologiem, [sihoterapeitiem, un hipnotizētājiem. Visās šis profesijās izmantojas noteiks balss tembrs, kurš palīdz ievest pacientu noteiktajā stāvoklī, parasti miega stāvoklī, jo tajā var iegūt visu vajadzīgo informāciju no cilvēka.Balss pazemināšana spēlē arī nomierinošu lomu, atslābinoša cilvēka gribu, un kontrolējošu pacienta uzticību. Pacients atrodoties pie profesionāla, ir kā kaķēns plaukstā, bet toties pilnībā tam uzticās. Pacients ir pilnīgā psihologa, psihoterapeita, vai hipnotizētāja varā, ja tas spēj izmantot nevis tikai ārējās metodes, kā acis, rokas, mīmiku, arējo atribūtiku, bet gan arī iekšējo spēku; - balsi.Priekš mūziķiem melodija, un skaņa tā pat ir veltīta ar mistiku un slepenām vertībām. Mūziku joprojām izmanto ziemeļu šamanismā, dažādu veidu ceremonijās, festivālos, un citāda veida pasākumos, īpašu nozīmi mūzika spēlē bērna dzimšanas laikā - bērna kliedziens, kas norāda to, ka viņš ir dzīvs, bet pieklusinātā lūgšanās, vai mūzika, kā - veltījums aizgajējam.

Skaņas un mūzikas mūs ietver no visām pusēm. Tā mums palīdz dzīves grūtos brīžos, bet arī palīdz iegūt ieksējo pārliecību pār sevi un saviem spēkiem. Mūzika ir pati spēcīgākā burvestība, uz kuru reaģē jebkurš dzīvais organisms - tas ir vai nu cilvēks, augs, dzīvnieks. Zinātnieki ir pierādijuši faktu, ka jebkurš augs augs ātrāk, pie lēnas un nomierinošas mūzikas, kura pat skan mērķtiecīgi. Tā varētu būt klasika, džezs, vai arī pludmales ritmi. Bet, ja uzliktu roku, sevišķi smago, un ieslēgtu basus, tad augi nevis tikai slikti augs, bet vēl arī tuvākajā laikā nomirs.

Lūk tādas burvestīgas un neprognozējamas mūzikas iezīmes ir mums apkārt!


    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: