Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 2277  
5 0

Geopatogēnā zonaPat vēl neatceramos laikus cilvēki jau ir zinājuši par geopatogēniskajām zonām, nosaucot tās ikdienā par "sliktām" vai "nāvējošām".
Kas tad tās par vietām, un kādā veidā tās ir radušās? Visa lieta ir tajā, ka mūsu pašu zemei piemīt ļoti spēcīgs magnētiskais lauks, kurš pastāv dēļ pašas zemes kodola. Īstenībā šis magnētiskais lauks pasargā mūsu zemi no kosmiskās radiācijas, bet no otras puses - tai piemīt arī kādas sliktas īpašības, kas slikti atspuļguļojās uz dzīviem organismiem.

Šī nelabvēlīgā īpašība arī izraisa geopatogēniskās zonas. No ezotēriskā skatpunkta, magnētiskais lauks ir pati zemes dvēsele. Zemes virsmu it kā noklātu siets ar režģa līnijām, un šīs līnijas attālināti atgādina ģeogrāfiskas koordinātes. Tā arī ir tā pati geopatogēniskā zona. Katrai zona piemīt atšķirīgs spēks. Viss jaudīgākās atrodas viena no otras pāris simtu kilometru attālumā, kuras nodrošina mūžīgu magnētisko lauka rāmi.

Vietās, kur tādas līnijas krustojās, tām ir cita slava. Tas pats visiem zināmais bermudas trijstūris kā reiz atrodas tieši tādā vietā, kur krustojās šīs līnijas. Šās vietas kurās krustojās ģeomagnētiskās līnijas - izmanto pieredzējuši burvji, protams, nebaidoties tur no sliktākā. Viņi praktiski iegūst savu spēku no šīm vietām.

    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: