Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1936  
5 0

Akmeņi kuri pārvietojās? Uz Marsa un Mēness, (fotogrāfijas + apraksts)Šis ir jauns fakts, par kustošo akmeni uz Marsa. Attēls nesen tika nodots uz zemi. ar automātiskās stacijas Mars Reconnaissance Orbiter (MRO) palīdzību. Ar augstas izķirtspējas kameras lēcu HiRISE (High Resolution Imaging Science Experiment) par kuras darbību atbild NASA un Arizonas universitāte. Akmens acīmredzot pārvietojas pa Marsa virsmu. Konkrētāk tas notiek rajonā, kurš tika nosaukts par Nili Fossae, kurš atrodas 22°N, 75°E koordinātēs, kur blakus atrodās arī diezgan liels krāteris.Spriežot pēc visa, priekšmets - akmenis. Ļoti liels akmenis - vairāk nekā 20 metrus diametrā. Un iespējasm, ka vēl lielāks. Viņš kustās, atstājot aiz sevis taku - sava veida ļodzi dziļa vaga. Vismaz kas tāds ir saskatāms no orbītas.Kapēc tas akmenis bīdās? Šo jautājumu sev uzdod izmeklētājs Fils Pleits (Phil Plait) - Bad astronomy bloga vadītājs no žurnāla NewScientist. Un skaidrs, ka atbildi viņš tā arī nespēj atrast.
Un kas verētu kļūt par iemeslu tāda milzīga klintsbluķa pārvietošanai? Marsa zemestrīces? meteorīta ietekme? skalošana? Pats ir devies šajā ceļā?

NASA šajā gadījumā klusē.

Pats Filips pievērš uzmanību kam ļoti dīvainam. Ja mēs palielinam attēlu ar izveidoto vagu, tad tur ir skaidri redzams, ka akmenis ik pa kādam attālumam apstājās, tā itkā tas atpūstos. Bet bīdoties precīzi pēc laika.
Vai objekts turpinās avu kustību? To precizēt var tikai NASA, kura ieguva šos fotoattēlus.Starp citu, eksperti uzskata, ka Nilli Fossae apgabals ir bagāts ar māla krājumiem. kas liecina par to, ka agrāk tur esot bijis ūdens. Sākumā šeit bija domāts piezemēt Rover Curiosity tehnisko robotu, bet beigās to nosēdināja Geila krāterī. kurš likās daudz pievilcīgāks. Protams, ka žēl, jo tad mēs jau tagad būtu uzzinājuši, kapēc akmensbluķis pats pārvietojās pa Marsa virsmu!
Galu galā sķiet, ka tur nemaz nav viens tās kustošais bluķis.

Vilciens starppilsētu sakariem

Slavens amerikāņu pētnieks Džozefs Skippers - virtuālais arheologs, kurš veica izrakumus uz citām planētām, meklē anomālis. Kādās no Marsa bildēm pamanīja kādu objektu, kurš it kā virzijās pa kādu ceļu, kas atgādināja sliedes. To atrast viņam izdevās ar Google Mars palīdzību, kuru aparatūra ir izvietota Marsa orbītā.
Skippers uzskata, ka fotogrāfijā ir redzama kāda tranporta sistēma, kura ir līdzīga vai nu dzelzceļam, vai viensliežu ceļam.

"Sliedes" ir vērsta uz Geila krātera pusi, kurā pašlaik strādā Curiosity Rover, bet tomēr līdz tam vēl kādi 900 kilometri.

Pārsteidzošākais ir tas, ka
"arheologs" ir atradis, ne vien "dzelzsceļu", bet arī pašu objektu, kar pa to pārvietojās. Skaidri redzams taisnstūrveida objekts, kurš ir izvietots tieši uz "sliedēm". Kā arī ir pamanāma krītoša ēna, kurā var saskatīt to, ka objekts atrodas virs zemes. Vai tas ir vagons? vai vienkārši kāds klints bluķis?


Objekts kurš ir līdzīgs vagonam, kurš izskatās, ka atrodas uz "sliedēm"."Transporta sistēma" atrodas kādus 900 kilometrus no Geila krātera.Naivi protams, ka būtu domāt, ka pa Marsu braukā dzelzsceļa vilciens. Bet, kā lai izskaidro to, ka līnijas stipejas uz katru pusi, no tā objekta? Tas objekts šurpu turpu braukājās? Un kas tā par aizdomīgu ēnu?

Vietējais jeti ir noguris

Nemierīgi ir arī pašā Geila krāterī. Palielinātā fotoattēlā kurš tika uzņemts ar zondes MRO palīdzību 275 kilometru augstumā, entuziasti saskatīja kādu vertikālu objektu, no kura bija redzama ēna. Bet aiz viņa - nospiedumu līniju. Vai atkal kustošais akmenis?

Ja nedomātu par akmeni, tad varētu padomāt, ka objekts ir dzīva radība, bet nospiedumi - viņa atstātās pēdas. Izskatās, ka radījums ir gājis, un tad pastājies, lai atpūstos.Ja paskatās ļoti uzmanīgi un ilgi, tad liekas, ka radījumam ir galva, pleci un kājas. Arizonas universitātes speciālisti nekādi nekomentēja šo attēlu. Bet norādija, ka attēla izšķirtspēja esot 25 centimetri uz pikseli. Tas nozīmē, ka ir iespējasm atsķīrt objektu kurš ir ne mazāks par metru , precīzāk, 83 centimetri diametrā.

Sanāk, ka radījuma augstums ir ap 4 metriem. Pie mums uz zemes- divkājainas radības tik lielā augstumā - ir tikai "sniega cilvēki", vai arī Jeti- kā tos vēl sauc. Mūsējie protams, ka ir mazāki - ap 3 metriem. Bet ur Marsa varētu būt - tur pievilkšanās spēks ir mazāks.Turpinot fantazēt par dzīvi uz Marsa, var pamanīt vēl vienu pēdu atstātu ķēdīti - tā ir nedaudz garāka. Un pašas pēdas daudz lielākas. Un "Solis" tuvāks. Tā it kā tur būtu gājis kāds marsiešu zilonis.

Un tajā pašā laikā uz mēness ir novērojams tieši tas pats

Signālu ar bīdošos akmeni pa mēness virsmu - uz zemi nodeva zonde, kur pašlaik atrodas mēness orbītā (NASA's Lunar Reconnaissance Orbiter Camera -LROC). Kad tad tas bluķis ir sācis kustēties? izskatās, ka īsi pirms tika veikti foto.Bet kas tad bīda tos milzu akmeņus? piemēra uz Mēness, kur nemaz nav atmosfēras - tas joprojām paliek noslēpumā.


    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: