Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 2277  
5 0

Vai tas ir jaunības eliksīrs?Sjūzana Reinolda apgalvo, to, ka pateicoties tikai neapstrādātas pārtikas diētai, viņa iz raglabājusi savu izskatu, kā 16 gadus jaunai meitenei, un ar ļoti labu veselību. Sjūzana pašlaik ir 29 gadus veca.Sjūzana neko citu neēd, kā neapstrādātus produktus, kā dārzeņus, augļus, pupiņas, pākšaugus, salātus. Katru dienu viņa uzturā lieto aukstu zupu no spinātu saisķīša, salātu lapas, un liela garšaugu saišķa. Kā arī ēdiena temperatūra, kuru uzņem Sjūzana, nekad nepārsniedz telpas temperatūru.Sjūzana apgalvo, ka viņa nav vienmēr ēdusi veselīgi, bet agrāk ēdusi visu pēc kārtas. Kādreiz viņas mīļākais ēdiens esot bijusi sviestmaize, kuru viņa dažreiz esot lietojusi kā uzkodu, kopā ar spēcīgiem alkoholiskiem dzērieniem.
Bet tad viss izmainījās, kad viņa bija 6 mēnešu braucienā Indijā, tur viņa pievērsās jogai. Atgriežoties mājās, Sjūzena nolēma kļūt par veģetārieti, un kļut par jogas pasniedzēju. Bet jau nedaudz vēlāk, viņa uzzināja par neapstrādātas pārtikas diētu.

"Edinburgā es iegriezos paēst vienā restorāna ar nosaukumu "Sarkanais cukurs", kur ēd tikai veģetārieši, - viņa izstāstija. - Tur man nedaudz paskaidroja par šo ēšanas sistēmu, un pārnākot mājās, sāku lasīt literatūru par šo tēmu".

Sjūzana apgalvoja, ka jau pēc vienas dienas, kā sāka tā baroties, sajuta atšķirību. Pēc viņas vārdiem, viņa jau 7 gadus nav ēdusi neko karstu.

"Tādi ēšana paradumi dod man skaidrību, uzlādē ar pozitīvumu, ???????? ? ?????????enerģiju un veselību. Cilvēki runā, ka es labi izskatos pēc sava vecuma. Kā arī esmu emocionāli sabalansēta un priecīga", - Teica Sjūzana.

Pašlaik Sjūzana strādā kā instruktore savā jomā, kā arī par veslīgu dzīvesveidu. Pēc viņas vārdiem, 7 gadu laikā viņai nav bijušas nekādas tieksmes pēc neveselīgas pārtikas.

"Es cenšos iekļaut pēc iespējas vairāk zaļumus un dārzeņus savā racionā. Augļus es ēdu priekš enerģijas, bet taukus saņemu no riekstiem, un sēklām", - teica viņa.

Meitene pieradinājusi arī savu māti pie neapstrādātas pārtikas diētas, kura pēc viņas vārdiem, pateicoties tam, esot tikusi vaļā no cukura diabēta.

"Kādreiz mamma praktiski bija pienaglota pie gultas, bet tagad viņa jūtās vienkārši lieliski, slimība atkāpās. Viņas pieredze būs vienmēr viena no tām lietām, kura mani padara stiprāku.
    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: