Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1936  
5 0

Uz Brazīlijas laukiem vienlaicīgi parādijušies 54 metrus lieli apļi.Brazīlijas štatā Santa-Katarina tika atklāti milzīgi apļi, kuri kļuvuši par tēmu daudzās diskusijās.
Vietējie NLO pētnieki jau ir piedāvājuši 20 000 $ tam, kurš varēs pierādīt to, ka šie apļi ir viltojumi.
Brazīliešu žurnāla dibinātājs (Žurnāls par NLO), nosūtija "Open minds" lapai atskaites, un video par notikušo.

Sakarā ar (A.J. Gevaerd) īpašnieka liecībām, pirmais attēlojumu pamanija vietējie iedzīvotāji 2013 gada 2 novembrī, apmēram 07:00 no rīta. Kā arī viens cits vīrietis, kurš bija pastaigāties ar savu suni tajā pašā rītā 06:00, paziņoja, ka nekādi attēlojumi tajā laikā tur neēsot bijuši. Tas noveda pie kopējām domām, gan NLO pētniekus, un žurnāla direktoru uz vienām domām, ka šiet mistiskie apļi tika uzzīmēti kaut kur starp 06- 07:00 no rīta.

Pirmais aplis kurš tika pamanīts - atrodas pusjūdzes attālumā no pilsētas Iguasu, otrais, - divas jūdzes.Dževada grupa izmērija šos abus objektus, un nonāca pie secinājuma, ka abiem apļiem ir pilnīgi vienāds diametrs - 54,06 metri.

Nezināmu autoru izveidotie apļi kļuva par tēmu, ļoti daudzās diskusijās.

Profesors Antonio Kurowski no kriminoloģijas institūta "Parana" uzskata, ka cilvēki ko tādu nebūtu spējīgi uztaisīt tik īsā laika posmā, un ar lielu precizitāti.Profesora liecības, un noslēpumainais raksturs apļu dizainos pamodināja žurnāla īpašnieku atbildēt kritiķiem: viņš paziņoja par 20 000 $ atlīdzību tam, kurš varēs pierādīt to, ka apļi ir cilvēka darbs.

Lai pierādītu to neīstumu - viņš piedāvā kritiķiem pamēģināt izveidot tieši tādus pašu apļus, ar tādu pašu precizitāti, kā oriģinālie.

2008 gadā tika mēģināts maldināt Santa Katarina iedzīvotājus. Bet maldinātāji bija aizmirsuši lāpstu uz lauka, un arī aplis no stiebriem bija uztaisīts ļoti nekvalitatīvi; piemin NLO izmeklētājs.


    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: