Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 2277  
5 0

Krievijas dienvidos novērota neierasta zvirbuļu uzvedība.Piedņestras velotūristi, kuri veica velotūri nedeļas nogalē no Tiraspoles līdz Slobodzeiski rajonam, ceļā saskārās ar neparastu zvirbuļu uzvedību. Putni nekā nereaģēja uz cilvēku tuvošanos. Par to "Jaunā reģiona" korespondentam izstāstija velobrauciena vadītājs Igors Križanovskis.

Pēc viņa teiktā, to maršruts bija caur Frunzē cimatiņam, Konstantinovkas, Jaunā Andrijashevka, kuru atrašanās vieta ir netālu no Ukrainas robežas.
Šīs vietas rudenī ir ļoti skaistas, bet mūs izbrīnija viena situācija. Braucot cauri Ujutnoe ciematiņam pa tās centrālo ielu, mēs ceļa malā pamanijām pāris desmitus zvirbuļu, kuri nekustējās ne no vietas, neskatoties uz to, ka mēs piebraucām tiem ļoti tuvu- teica Križanovskijs.

Viņš piebilda, ka putni uzvedās ļoti mierīgi.

Vienu no putniņiem mēs pastūmām, bet tas uz to nekādi nereaģēja. Laukums uz kura bija nolaidušies zvirbuļi - apmēram 50 kvadrātmetri. Tur bija arī daži miruši putni - teica kluba vadītājs.

Velotūristi pārvietoja visus putnus no ceļa malas uz piemali, bet fotogrāfijas ar komentāriem publicēja internetā, cerot iegūt atbildes par to, kapēc putni tā rīkojās.

Es padomāju, ka labāk uzrakstīšu un palikšu par muļķīti, nekā vienkārši noklusēšu par šo dīvaino gadījumu. Nedod dievs, ja tas ir vēl kāds vīrus, tad vajadzētu tam pievērst uzmanību, un rīkoties nekavējoties. Kamēr vēl neviens nekādu atbildi nav devis, var tikai minēt.


Zvirbulītis nekādi nereaģē uz cilvēka pietuvošanos tam.


Putniņi uzvedas pārāk droši, un ļauj pat sevi paņemt rokās.Kādi, tad varētu būt tā iemesli?
    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: