Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1936  
5 0

Ķīniešu mēness robots atklāja ameriāņu melus par mēness krāsu.Bildēs kuras ir uzņēmis ķīniešu robots kurš veiksmīgi piezemējās uz mēness virsmas 2013 gada decembrī - attēlo mēness virsmu kā brūnganā krāsa, nevis tādā kā to attēloja, un rādija vaisai pasaulei NASA.
Ķīniešu robots bija pirmais mēness robots kurš tika piezemēts uz mēness virsmas pēc tā, kā to bija apmeklējis amerikāņu kosmosa kuģis Apollon-17.
2013 gada decembrī (zaķis) ķīniešu pašgājējs robots veiksmīgi piezemējās uz mēness virsmas., un nosūtija mēness virsmas fotgrāfijas zemei. Ķīnieši atdzīvināja noklusušās runas par to, kāda tad īsti ir īstā mēness virsmas krāsa. ķīniešu fotogrāfijās tā ir brūnganā krāsā. Bet debesīs - sudrabaina. Tieši arī tādu mēness virsmas krāsu mums ir parādijuši amerikāņi no visiem tā apmeklējumiem.

šādi izskatās ķīniešu mēness versija mēness virsmas krāsai.


Šeit jau ir fotouzņēmumi no amerikāņi robota, kurš apmeklēja mēness virsmu.Par to, ka tomēr ar mēness virsmas krāsu nav kaut kas īsti kārtībā, pirmais dažus gadus atpakaļ pavēstija amerikāņu anomāliju pētnieks Džozefs Skippers. Viņš apsūdzēja NASA, par to, ka tie mānās. Kā arī, aģentūra apstrādāja bildes ar mēness virsmu kuras bija pieejamas publiski oficiālajā NASA vietnē. Visām bildēm piemita melnbaltas krāsas efekts, tieši tā, kā tas ir vecajām filmām.

Pastiprinātas aizdomas Skipperā radīja tas, ka viņa atrastais fotouzņēmums kuru bija uzņēmis viens no "Аpollon" apkalpes locekļiem bija nedabisks. Attēlā ir attēlots jūdžins Sernans, kur fotogrāfēja sevi no priekšas, ar izstieptu roku, tajā vietā kur viņš bija uzstādijis amerikāņu karogu.


Attēlā ir skaidri redzams, ka mēness virsma ir nedabīgi pelēka, kā jau visās amerikāņu bilžu versijās, bet skafanda aizsargķiveres stikls ir sarkani brūnā krāsā.
Pavērojiet aizsargstikla mēness moduļa krāsu - tā ir brūnganā krāsā, tieši tādā pašā kādu to attēloja ķīnieši no decembra bildēm. Un laikam arī, ka tā ir īstā mēness krāsa.
- Es nezinu, kapēc NASA slēpa īsto mēness krāsu, - teica Džosefs Skippers. -Laikam, ka atkal kaut ko slēpj. Pēc speciālistu domām ir iespējams, ka šo bildi ar karogu, aiz neuzmanības pēc neapstrādāja līdz galam. Un tad pavediens atradās, bet ķīnieši vispār neko nebija apstrādājuši, jo nezināja, ka tas ir jādara - amerikāņi nepabrīdināja.

Viss ir šokolādes tonī, neviss balts.
Par labu tam, ka mēness virsma ir brūnā krāsā, nevis baltā, liecināja arī ekipāžas Apollon-10. 1969 gada maijā, pilots bija tas pats Jūdžins Sernans, komandieris - Tomass Staffords, komandas moduļa pilots - Džons Jangs. Astronauti izvēlējās piezemēšanās vietu uz mēness priekš Nila Ārmstronga, un Bazza Oldrīna, kuriem bija jābūt pirmajiem, kuri piezemētos uz mēness virsmas pēc dažiem mēnešiem.

Sernans un Staffords atvienojās no komandas moduļa, un pietuvojās mēness virsmai līdz 100 metru augstumam. Aplūkojot tās krāsu uzmanīgāk, kā arī nofotogrāfējot to.

Mēness virsma, kura uzņemta no moduļa skatpunkta.


Bet dažās bildēs kuras uzņēma Apollon-10 apkalpes locekļi, mēness virsma vispār ir zaļā krāsā, ar spoži oranžiem paaugstinājumiem. Dīvaini, bet Sernana, Stafforda, un Janga uzņemtās fotogrāfijas no mēness virsmas, ir pēdējās kuras tika parādītas tā dabiskajā krāsā. Pārējie fotouzņēmumi visai pasaulei tiek rādīti mistiskajā baltmelnajā krāsā.


Šeit uzņemtajā attēlā, mēness virsma ir zaļganā krāsā/Kaut ko pārsteidzošu arī atrada astronauti no kosmiskās misijas uz mēnesi, no Apollon-17 apkalpes locekļi. Tajā brīdī, kad tie kāpa ārā no zondes, tie bija entuziasma pilni, un emociju pārņemti izteica šādas frāzes: "Nevaru tam noticēt…Tas ir neiedomājami…Tā ir oranža…  Tā itkā šeit kaut kas būtu sarūsējis". Runa iet par augsni, kuru astronauti mēģināja savākt maisos. Laikam, to arī atveda uz zemi, bet par atradumu vēl joprojām neviens neko nav runājis.


 • Cerams, ka tad tie ķīnieši vēl kaut ko parādīs mums :)
  2014-01-11 17:39:12

 • Ai.. skaidrs atkal tas, ka nekas nav skaidrs. Ticēt nevar nevienam, vismaz pagaidām
  2014-01-11 20:52:18

 • Jāskatās, ko tad ķīnieši rādīs no savām fotogrāfijām, jo reku viņiem mēness virsma ir brūnā krāsā. Amerikāņi to noliedza- kur tad ir taisnība? :)
  2014-01-11 21:09:18

 • personīgs viedoklis - taisnību pie amīšiem nemeklēt
  2014-01-12 12:58:39

 • Domāju, ka arī nevienā jautājumā :)
  2014-01-12 13:18:01
Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

© Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: