Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 2277  
5 0

Paranormālas parādības.Arheologi ir veikuši sensacionālu atradumu. Borjomi kalnu pakājē tie atrada lielizmēra radības kaulus. Par šo radību jau gadiem ilgi klīda leģendas no vietējajiem iedzīvotājiem.
Kā izrādās, ka pasakas par milzīgajiem velikāniem ir patiesas. Kā tad noslēpumu slēpj šie kalni?
Šie kauli pieder cilvēkiem - velikāniem. Tie dzīvoja šajos kalnos pirms 25 tūkst. gadu. Zinātnieki apgalvo, ka cilvēka garums spēja sasniegt 2,5 līdz 3 metru garumam. Akadēmiķis Abesalum Vekua uzskata, ka atradums var kļūt par sensāciju, jo zinātnes lokā jau daudzus gadus tiek runāts par šo tēmu, velikāniem kuri itkā kādreiz dzīvojuši atsevišķos Eirāzijas rajonos 10 000 gadus atpakaļ.Šī ziema turpina pārsteigt amerikāņus ar saviem pārsteigumiem.
Mičiganas ezera ūdens ir pārvērties ledus bumbās, kuras vieas svars ir ap 20 kilogramiem. Vietējie iedzīvotaji nav pārsteigti par tādu fenomenu, jo novēro ko tādu katru reizi pēc spēcīgiem saliem.
Sākumā tbumbas ir kā mazi kamoliņi, kuri pārtop par lielākie, pēc viļņu sļakstīšanās tiem virsū. Pakāpeniski un ģeometriski tie viedojās lielāki.
Pirmo reizi cilvēki ieraudzīja pelēkos vaļus, kā siāmas dvīņus.

Lagūnā Ojo de Lebre Southern Kalifornijas pussalā tika atrasti savienojušies pelēko vaļu dvīņi - pirmo reizi tāda veida novērojums visā vēsturē.
MIrušos vaļus pamanija kāds darbinieks no vietējās ekoloģijas organizācijas

Guerrero Negro Verde. Šīs fotogrāfijas nonāca ekologu facebook oficiālajās lapās, kā arī citas detaļas ir ievietotas Pīta Tomasa interneta vietnē.Ieradušies uz notikuma vietu, zinātnieki apgalvoja, ka vaļiem bija divas galvas, divas astes, tomēr vēdera rajonā tie bija savienoti kopā kā viens organisms. Šo vaļu garums saniedz nedaudz vairāk kā 2 metri, kaut arī šo veida vaļu mazuļi dzimst jau no 3,5 - 5 metru garumam. Zinātnieki uzskata, ka vaļi nākuši šai saulē vēl līdz galam neiznēsāti. Tieši kas bija par iemeslu šo vaļu nāvē, vēl nav noskaidrots. Vaļu ķermeņi tika paņemti tuvākai ekspertīzei.

Siāmas dvīņi ir pamanīti tādām vaļu sugām, kā finvaļiem, seivaļiem, un dažiem citiem vaļu veidiem, bet tieši pelēkajos vaļos tas vēl nekad netika novērots.

Lielbritānija izmeklē kāda nezināma lidojoša objekta parādīšanos Hītrovas lidostā.

Apvienotās karalistes aviācijas drošības dienests izmeklē kādu atgadījumu, kas ir saistīts ar pilota liecībām.
Kāds pasažieru lidmašīnas Airbus A-320 pilots lidojuma laikā gandrīz vai saskrējās ar kādu nezināmu lidojošu objektu.
Šis notikums notika pagājušā gada jūlijā, bet par šo notikumu vairāk kļuva skaidrs tikai tagad. Saskaņā ar komandiera teikti, gaisa kuģis atradās 10 kilometru augstumā, Hītrovas lidostas gaisa telpā.
Pilots: Neizskaidrojamai objekts parādijās pilota kabīnes priekš, tikai kādus pāris metrus no tās, un izskatijās līdzīgs regbija bumbai. Tā bija sudrabaina metāliska konstrukcija. Es uzskatiju, ka sadursme ir neizgēgama, jo novirzīt lidmašīnu no tās ceļa vairs nebija iespējams paspēt. Bet tad negaidīti tas objekts paaugstināja augstumu un izvairijās no sadursmes.

  • Par milzÄ«gajiem kauliem gan jau ir ļoti daudz lasÄ«ts, bet lÄ«dz Å¡im viss bijis veiksmÄ«gi noklusÄ“ts tieÅ¡i plašākos saziņas lÄ«dzekļos
    2014-01-11 20:59:58
Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

© Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: