Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1887  
5 0

Kā, lai atrod mīlestību pēc Fen-Šui? - padomiem.1. izvietojiet  savā mājoklī tādus ziedus, kā peonijas. Tās veicina mīlestību, piesātinātas ar seksuālām attiecībām,gandarījumu, un kaislībām. Ķīnā tike uzskatīts, ka rozā peonijas var nest laimi jutekliskās attiecībās.

2. Mājas dienvidrietumu daļā novietojiet tādus simbolus, kā mīlas putnus. Tas nozīmē to, ka tie varētu būs paradīzes putni, mandarīnpīles, gulbji. Visiem tiem ir jābūt kā pāriem - iegaumējiet to, un nekad nenovietojiet pa vienam.

3. Ja Jūs esat vietuļa sieviete, tad nekad nevajag izkarināt vientuļas sievietes tēlus.Tie atnes Iņ enerģiju, bet jūsu mājā tā jau tā ir pietiekami daudz.  Ja Jūs esat jauna meitene, kura meklē sev vīru, tad Fen-Šui Jums iesaka piekārt pie sienas pievilcīgu vīriešu bildes. Ja Jūs esat jauns vīrietis, kurš ir sievietes meklējumos, tad dariet tieši pretēji - piekariniet pie sienas skaistu sieviešu attēlu.

4. Spilgta krāsa būs ļoti labvēlīga dievidrietumu pusē, ja Jūs gribat palielināt laimi mīlsestībā. Ieslēdziet lampas vismaz kādas 3-4 stundas vaakra pusē.

5. Attēli kuri attēlo visuvareno drakonu, un debesu fēniksu - simbolizē laimīgu laulību, kas ir labklājīga, un pilna ar panākumiem. Kā arī atnesīs Jums veiksmīgus, un apdāvinātus bērnus.

 6. Vienmēr iegādājieties gultu lielāka izmēra, nekā esiet Jūs, un Jūsu partneris. Tā kā sakarā ar austrumu filozofiju, ja Jūs guļat pārāk mazā gultā, tas var ietekmēt Jūsu seksuālo potenciālu. Ievērojiet «zelta vidusceļu» , tas ir, nepārspīlējiet, bet arī neaizmirstiet, jo lielāka būs gulta, jo lielāka būs veiksme ģimenes apgādniekam.

7. Fen-Šui spilveni Jūsu gultā - simbols, papildus atbalstam. Labāk ir tad, kas gultas spilveni harmonizējas ar guļamistabas krāsām.

8. Guļamistabā nekādā gadījumā nedrīkst būt attēli kuros ir attēlotas karadarbības, plēsējdzīvnieki, ūdeņi, kā arī asi stūri, kuri ir pavērsti gultas virzienā. Jums vajadzētu dot priekšrocību mierīgiem toņiem, un sižetiem, kuri Jūs nomierina, izsauc laimi un prieku. Izvairieties no stikla rāmjiem, kā arī jebkura stikla vai spoguļvirsma - slikts Fen-Šui.

9. Par lielu Tabu ir jākļūst tādai lietais, kā sveces.Atklāta uguns apzīmē «liesmu, kura ir izgājusi no kontroles». Protams, nevajadzētu arī aizmirst, un atstāt nenodzēstu degošu sveci, vai arī kādu citu atklātu uguni.
    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: