Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1887  
5 0

Kā, lai atšķir īstu gaišreģi no šarlatāna?Pagātne, kura ir jau notikusi, «gaišreģim» ir grūti nolasīt, bet toties ir viegli pārbaudīt cilvēku. Tā ir visu «gaišreģu» sāpīgākā vieta.
Daudzi «prognozētāji», vai nu cenšas izlaist šo momentu, vai arī cenšas to atdalīt ar kopējām frāzēm, kuras  ir labvēlīgas jebkuram cilvēkam. Šarlatāni jau pēc pietiekamas praktizēšanas ir spējīgi nolasīt kaut kādu informāciju pat no Jūsu sejas (pat par Jūsu pagātni daudz ko var pateikt, no tā, kāda ir Jūsu taagdnes āriene). Pat kaut ko arī var uzminēt par nākotni.
Daži no viņiem var būt vienkārši ļoti labi psihologi, un var izstāstīt ļoti daudz kā interesenta par pašu cilvēku. īsts gaišreģis (ekstrasens) nekad neminēs, viņš vienmēr stāstīs.

Kārtīgi gaišreģi nav ne pie viena mācijušies, un neatstāj tāda veida mantiniekus. Nekad neticiet nekādiem diplomiem, kuri apstirpina gaišreģības spējas. Dažkārt saka, ka gaišreģa spējas ir iespējams iegūt izpildot dažādus vingrinājumus, regulāru elpošanu, un šī metode ir plaši atzīta un pielietojās Indijā.
Tādā veidā ir iespējams attīstīt kādu no gaišredzības veidiem, bet arī bieži vien riskējot salauzt sevi, un pataisīt par jukušu.
Citiem ir sanācis atvērt sev astrālo redzi pietiekami, lai varētu sajust to, ka kāds Jūs apciemo.; citi pat, kuri vēl nav sasnieguši šo līmeni, ir jau nodarijuši kaitējumu savai fiziskajai veselībai, un tā tiek atslābināts savs prāts, ka krīt dziļā izmisumā.

Tādus vingrinājumus pielito Hatha jogi Indijā - tie ir tie, kuri cenšas sasniegt visu ar fiziskajām metodēm, nevis iegšējo un garīgo izaugsmi. Bet arī viņu vidū šī praktika tiek uzraudzīta ar speciālu skolotāju klātbūtni, kuri novēro to, kādu ietekmi tas atstāj uz mācekli. Ja novērojas kādi briesmu draudi, tad praktika tiek nekavējoties pārtraukta, jo šie vingrinājumi nav piemēroti viņam.

Bet priekš cilvēkiem, kuri neko nesaprot no šīs lietas, un nav saskārušies ar kādā praktikām - ir visai dumji un bīstami aizsākt to darīt, jo šīs metodes kuras ļoti labi daerēs vienam, var būt katastrofālas priekš cita cilvēka. Metode var būt labvēlīga vienam cilvēkam no piecdesmit, bet nekādī nederēs visiem pārējiem.

Padomājiet divreiz, pirms Jūs izmantojat kādus zīlnieces, gaišreģes vai vēl kāda ekstrasensa pakalpojumus. Daudziem no viņiem tas ir naudas pelnīšanas veids, un es uzskatu, ka ar tādu darbību naudu pelnīt nedrīkst vispār. Var pateikties citādākā veidā, piemēram iedot viņam medus burciņu ;)
    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: