Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1936  
5 0

Šī tehnika var izraisīt ātrāku ārpusķermeņa pieredziNo ayahuasca līdz shamaņu ceļojumiem, tējas, eliksīri un dabīgas zāles. Izskatās, ka daudzi grib izjust astrālā ceļojuma sajūtas un savienoties ar nezināmo. Kādēļ tas ir kļuvis par tādu bumu?

Ārpusķermeņa vai astrālās ceļošanas pieredze ir tāda, ka to vajadzētu izjust kaut vismaz vienu reizi. Tas ir lielākais atsevišķas dvēseles ceļojums, kas spēj svienot to ar pašu Visumu. Tiekoties ar pavadoņiem, enģeļiem, un piektās dimensijas būtnēm, kā arī pilns piedzīvojums ar sevi pašu. Astrālā ceļošana atjauno jūs savā pirmatnējā stāvoklī, pirms iemiesošanās ķermenī.

Patiesa ārpusķermeņa pieredze Jūs savienos ar enerģijas radītāju un atļaus tavām domāt veidot visu ko tu piedzīvosi. Labāk to izskaidrot saprotošāk būtu tā, ja jūsu trešā acs darbotos kā filmu projektors. Veidojot eksistenci staigājot tai cauri.
Astrālajā pusē viss ir mentālā stāvoklī, ja tu kaut ko iedomājies, tad tas izveidosies tavā priekšā. Tu būsi absolūtā kontrolē šī eksperimenta laikā.

Ja bailes vai šaubas tevi pārmāks, tad tavs astrālais ķermenis uzreiz to uztvers, un tu pat nepaspēsi pamiršķināt aci, līdz tava apziņa ieleks atpakaļ fiziskajā ķermenī kā nostiepta gumija to atlaižot. 

Ja tu vari palikt kontrolētā un mierīgā stāvoklī, tad tavs astrālais ceļojums varētu ieilgt minūtes un līdz pat stundu ilgām sajūtām. Pati labākā daļa ir tā, ka ārpusķermeņa pieredze nenotiek pēc īstā laika pieredzes, bet paralēli tam, tev ir iespēja ceļot uz jebkuru pasaules vietu un ļauties tava prāta radošumam. 

Svarīgi ir tcerēties to, ka tava sirds ir tavs pavadonis, un vedīt tevi vienmēr tur, kur tu vēlēsies. Vairākums reižu, kad tev būs ārpusķermeņa pieredzes, tu nebūsi sava ceļojuma kontrolētājs. Zemapziņa, kā zobens nolieksies uz tavu sirdi un vedīs tevi tur, kur tu gribi zemapziņā un tad tikai prāts radīs pašu ceļojumu. 

Vai tu gribi pamēģināt? vismaz vajadzētu gribēt.

Šie tehnikas pirmatnējie soļi ved uz Seno Ēģipti. Šo tehniku var apgūt visi un šodien arī tev ir tāda iespēja to pamēģināt, jo katram cilvēkam ir savs veids, kā piedzīvot ārpusķermeņa pieredzi. Kādam labāk patīk viena tehnika, citam atkal otra.
Šo tehniku varētu nosaukt kā "Prāta zemestrīci", tā kā tā sniedz iespēju sakratīt astrālā ķermeņa enerģiju.1. Nogulies uz muguras pilnīgā tumsā. Sāc sajust enerģiju sev apkārt. Vizualizē savu auru, enerģijas loku ap sevi, kas ir vienmēr kopā ar tevi, tas ir tavs astrālais ķermenis. Enerģiju var sajust ap sevi, kā tirpošu sajūtu un siltumu, kas izriet uz āru. Tā ir tāda kā apbreibinoša sajūta, kas vienlaicīgi atslābina. Dažreiz pat ir tā, ka tu sāc sajust, ka slīdi vai nu uz vienu vai otru pusi, vai sajūt isevi kādā nedabīgā formā, jeb arī kritienu vai velšanos, kas arī var palīdzēt atdalīties.2. Vizualizē enerģiju sev visapkārt un fokusē sajūtu acu malās vai arī telpā skata priekšā. Sāc kustināt to enerģijas plūsmu no vienas puses uz otru, vai arī galvas sāna pusē. 3. Sāc mēģināt kratīt savu enerģijas ķermeni. Krati to vairāk un vairāk, spēcīgāk un spēcīgāk, līdz beigās tava zemapziņa atdalīsies. 

Ja enerģiju izjūti vieglu vai ļoti vāji, tad atgriezies pie otrā punkta un praktizē pašas sajūtas, lai pie tām pierod un spēj labi atšķirt no citām sajūtām, kaut arī visa koncentrācija notiek tieši uz enerģijas sajušanu. Šīs tehnikas praktizēšana var pat ieilgt līdz dažiem mēnešiem, ja vēl neesi izjutis enerģiju iepriekš un ne visai padodas to sajust.    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: