Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1936  
5 0

15 gadīgs puisis atradis seno Maiju pilsētu vadoties pēc zvaigznēmKanādas skolnieks Viljams Gaduri (William Gadoury) jau ilgi ir aizrāvies ar maiju civilizāciju. Viņš zināja, ka maiji balstās uz zvaigznēm un kosmosu. Bet viņu interesēja jautājums, kapēd viņi cēla pilsētas nevis tur, kur ir labāki dzīves apstākļi, kā piemēram pie upes, bet gan visnotaļ dīvainās vietās: grūti aisniedzamos džungļos, kalnu virsotnēs, utt. 


Pirms dažiem gadiem skolniekam iešāvās prātā bezprātīga ideja, ka indieši būvēja pilsētas pēc zvaigžņu izvietojuma. Pusis sastādija iedzīvotāju karti un izvietojot to uz zvaigžņu karti - un spēja paredzēt, kur atrodas vēl viena nezināma pilsēta. Šis atklājums kļuva par ievērojamu apstiprinājumu viņa teorijai. Viljams Gaudi vairākus gadus pētija šo tēmu un spēja sameklēt 117 maiju pilsētas uz 22 zvaigžņāju bāzes - kas tāds agrāk nevienam nebija izdevies. Piemēram, pirms gada viņš spēja atrast vēl divas pilsētas izmantojot 23 zvaigznāju. Pietrūka tikai pēdējā 118 pilsēta, lai būtu pilna zvaigžņāju sakritība. Skolnieks precīzi izskaitļoja, kur tai vajadzētu atrasties.Diemžēl, atrastās koordinātes skolnieks nekādīgi nevarēja pārbaudīt pastāvīgi, prikš tā bija nepieciešams veikt ceļojumu uz dziļiem džungļiem Centrālajā Amerikā. Tādēļ viņš devās pēc palīdzības pie Kanādas kosmosa aģentūras, lai parādot detalizētu satelītuzņēmumu attiecīgajā vietā. Zinātnieki izpildīja skolēna vēlmi - un viņa priekšnojauta apstiprinājās. Apstrādājot satelīta attēlu, Viljams to savienoja ar Google Earth attēlu. Vēl detalizētāku informāciju ar NASA un Japānas satelītiem izdevās iegūt zinātniekiem, un tā vēstija, ka agrāk nezināmajā apdzīvotajā vietā atrodas piramīda un 30 dažādas ēkas. Tas bija ne tikai 118 maijupilsēta, bet gan arī viena no 5 lielākajām pilsētām. Pilsēta ieguva nosaukumu 
K’àak’ Chi’ (Uguns mute). Pagaidām vēl neviens to nav redzējis dzīvē. Iespējams, tuvākajā laikā tiks noorganizēta izpētes ekspedīcija, bet zinātnieki uzsver, ka tā maksās ļoti lielus līdzekļus. 

"Šī būs kulminācija manam 3 gadu darbam un mana dzīves kvēlākā vēlēšanās - teica puisēns"Maiju kalendārs
    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: