Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1936  
5 0

Mūsu pašu Zeme fotogrāfijā 6 miljardu kilometru attālumāAstronoma Karla Sagana komentāri par fotogrāfiju, kura tika iemūžināta 1990 gadā 6 miljardus kilometru attālumā no Zemes ar kosmosa kuģa "Voyager" palīdzību.Mums ir izdevies uzņemt fotogrāfiju, un ja ieskatās tajā, tad ir redzams mazs gaišs punktiņš, kas ir mūsu pašu Zeme. Tā ir viņa, mūsu mājas, mūsu ģimene, tie esam mēs, visi kurus pazīstam, mīlam, šeit ir visas mūsu bēdas un prieki.

Zeme - tā ir ļoti niecīga daļa no visa varenā Visuma. Atcerieties par asins upēm, kas tiek izlietas imperatoru un vadoņu pavadībā priekš tā, lai ar triumfu iekarotu kaut kādu mazu un niecīgu daļiņu. Atcerieties par cietsirdībām, vienas daļas iedzīvotājiem un tā paša punktiņa otras daļas iedzīvotājiem. Cik grūti tiem ir atrast sapratni, cik viegli tie nogalina viens otru, kā vārās to naids.

Mūsu principi, mūsu pārliecība un pašvērtības, ticība tajā, ka mēs spēlējam kaut kādu nozīmīgu lomu visā Visumā - visu to aizēno šis mazais punktiņšfotogrāfijā.

Mūsu planēta - viens smilšu graudiņš, pārņemta ar nebeidzamu kosmosa tumsību. Nošīs tumsas - no šīs bezgalības - mums nav no kurienes gaidīt palīdzību, nevienam mūs neizglābt no mums pašiem. To ir jādara mums pašiem. Kāds ir teicis, ka astronomija māca pazemību- un es piebilstu, ka tā audzina raksturu. 
Es domāju, ka šis niecīgais punktiņš fotogrāfijā parāda to, cik bīstama ir cilvēku iedomība. Šī fotogrāfija norāda, cik svarīgi ir iemācīties izturēties labi vienam pret otru, ar labumu un ciešanām, cik svarīgi ir glābt un nosargāt šo niecīgo punktiņu - vienīgo māju kura mums ir.    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: