Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1887  
5 0

5 vēsturiski atradumi, kuri joprojām nav atrisinātiCilvēku vēsture ir mērāma ne vien vienu tūkstošgadi, taču zinātnieki joprojām nezina atbildes uz ļoti daudziem jautājumiem. Artefakti, kuri ir tikuši atrasti arheoloģiskajos izrakumos, liek ekspertiem pazust minējumos, kuros meklēšana un minēšana kļūst vēl interesantāka.

Gigantiskas Kosta rikas akmens lodes.

Noslēpumaini akmens veidojumi ar ideālu lodes formu ieintrigē ne tikai ar savu formu, bet arī ir to nesaprotamo uzrašanos.Pirmo reizi tās tika atrastas 20 gadsimta trīsdesmitajos gados, kad strādnieki tīrija džungļus banānu ieguvei. Vietējās leģendas vēsta, ka noslēpumaino ložu iekšpusē bija jābūt noslēptam zeltam. Dažas no lodēm tika atvērtas, citas uzspridzinātas, bet beigās zelts tā arī netika atrasts.Bagdādes baterija

Vēl pirms elektrības atklāšanas, pirmie to ieguva Mesopotamieši. 20 gadsimta 30 gados arheoloģisko izrakumu laikā pie Bagdādes tika uziets noslēpumains aritfakts, kas ieguva nosaukumu "Bagdādes baterija".

Tā izskats bija tāds: 13 centimetru augsts podiņš, caur kā kakliņu bija izvilkts dzelzs stienis ar rūsējuma pēdām. Podiņa iekšpusē dzelzs stienim apkārt bija kapara cilindrs. Pētnieki nonākot pie secinājumiem minēja, ka tā varētu būt aizvēsturiska baterija, kura varēja saražot 1kw elektroenerģijas.
Voiniča manuskripts


Voiniča manuskripts - Pati noslēpumainākā grāmata pasaulē. Uz tās nav autors, tā sarakstīta nesaprotamā valodā, kā arī lappuses satur nesaprotamus simbolus un ilustrācijas.


Manuskripta nestandartums ir tajā, ka tas ir sarakstīts ar unikāla alfabēta palīdzību, kas neizskatās pēc nevienas būrtu sistēmas. Šās neparastās zīmes iedzina strupceļā 20 gadsimta kriptogrāfus, un tās līdz pat šodienai nav atrisinātas.Inku zelta figūriņas

Zelta fīgūriņas, atrastas Dienvidamerikā, ārēji atgādina lidojošos aparātus, un tam ir grūti noticēt. Kāda bija iedvesma to izgatavošanai - nav nojausmas 
1996 gadā vācu aviomodelētāji Algunds Enboms un Pēteris Beltings praktikā pierādija, ka šāda hipotēze par lidojošajiem zelta modelīšiem ir spējīga būt to pastāvēšanai. Viņi uztaisija precīzu to kopiju 16 reizes lielāku nekā oriģināli. To palaišanai tika iestrādāti motori, kuri tika vadīti ar radiovadāmu pulti. 
Abi modeļi ne tikai spēja pacelties gaisā, bet arī lieliski izpildija dažādas augstākās pilotāžas figūras. Tie arī lieliski planēja ar izslēgtiem dzinējiem.

Ģenētiskais disks

Uz neidomājama artefakta - ģenētiskā diska attēlotas lietas un procesi, kuras mūsdienu cilvēkam ir iespējas redzēt tikai ar mikroskopa palīdzību. Visticamāk, ka disks ir domāts, lai parādītu embrija dzimšanas un attīstīšanās stadijas. Kā arī vienā no attēliem ir redzams cilvēks ar neparastu galvas formu. 
Disks ir izgatavots no cieta akmeņa, kā nosaukums ir lidits. Līdz ar tā ārkārtējo izturību, šis akmens sastāv no slāņveida struktūras, un neskatoties uz šo artefaktu, kaut ko tādu tādu izgatavot ir praktiski un teorētiski neiespējami.
  • Cityfinances finansējums uzņēmumiem - palīdz piesaistīt naudu mazajiem un vidējiem uzņēmumiem Latvijā, attīstot to uzņēmējdarbību. Vairāk šeit: http://www.cityfinances.lv/lv/finansejuma-pieteikums/
    2017-01-12 15:52:28
Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

© Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: