Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1936  
5 0

Kā iemācīties iemigt minūtes laikā?Noteikti, ka visiem ir bijušas naktis, kad tiešām, nu nekādi nevar iemigt. Notiek grozīšanās no viena sāna uz otru, kādam varbūt palīdz mūzika, citam ir vajadzīgs pilnīgs klusums. Man pašam ir bijušas negulētas naktis, pat tad, kad atnāku mājās pārguris, bet aizmigt kā nevar - tā nevar.

ir viena efektīga metode ar kuras palīdzību iemigšana vairs nesagādās nekādas problēmas.Nosaukšu šo metodi par «4-7-8»
Viss kas ir jādara:

1. Mierīgi ieelpot caur degunu 4 sekundes.
2. Aizturēt ieelpu 7 sekundes.
3. Pēc tā visa nesteidzoties izelpojam caur muti 8 sekundes.

Tik vienkārši tas viss arī ir. Šī atslābinātā elpošana palēlina sirds ritmu un nomierina jūs. Turklāt tas notiek pavisam ātri - tik vien cik daži atkārtojumi. Tas darbojas. Kaut arī izklausās pēc muļķībām.

Kā tas darbojas?

Kad jūs izjūties stresu vai arī trauksmi, tad adrelanīna daudzums jūsu asinīs palielinās, bet elpošana kļūst ātrāka un asāka. Šī metode darbojās, kā palēlinātājs. Elaps aizturēšana ar vienmērīgu izelpu neizbēgami palēlina sirds darbību. 

Kā arī šī praktika nomierina jūsu prātu. Vienkārši tapēc, ka jums visu laiku vajag koncentrēties un skaitīt līdzi elpošanai. Tājā brīdī jūs to neapzinaties, bet jūsu centrālā nervu sistēma pakāpeniski jūs nomierinās, bet trauksmes sajūta pazudīs. Šīs metodes efektivitāti jums apstiprinās jebkurš neirologs.

    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: