Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1936  
5 0

Lai paskatītos uz NLO, Liverpūles iedzīvotāji nakts vidū uz ielas izskrien pidžamāsDaudzkrāsaina nezināma lidojoša objekta parādīšanās Liverpūles debesīs iepriecināja tās iedzīvotājus (Anglija).  Lai tikai pavēroto šo neparasto objektu, pilsētas iedzīvotāji nakts vidū metās ārā no gultām ar pidžamām. Tagad vairākās Lielbritānijas mājās apspriež šo objektu, kā arī tiek izvirzītas vairākas versijas.

Pirmie NLO debesīs pamanija jauna vietējā iedzīvotāja ar savu vīru. Sieviete izstāstija ka noslēpumainais objekts izskatijās visnotaļ neparasts - tas mainija tā krāsas gluži kā hameleons. Pati sieviete stāsta, ka vietējā izdevuma intervijas laikā, sākumā savādais objekts bija spoži - sarkanā zilā krāsā, un nekustīgi karājās debesīs, bet tad pēkšņi sāka kustēties uz priekšu, atpakaļu un pastāvīgi mainija tā krāsas. Pēkšņi tas kļuva sarkans, tad dzintara krāsā, tad atkal stāvēja vienā vietā, pazuda, bet pēc desmit minūtēm parādijās atkal tajā pašā vietā. Turklāt, diezvai šis lidojošais aparāts varēja būt līdmašīna, jo fakts ir tāds, ka tas pārvietojās pa debesīm ar milzīgu ātrumu.Tomēr ne tikai 28- gadīgā Liverpūles iedzīvotāja ar savu vīru pamanija noslēpumaino lidojošo objektu. Vairāki cilvēki, dzīvojoši tajā pašā ielā, izskrēja uz ielas, lai novērotu noslēpumaino objektu. Daudzi no kaimiņiem izskrēja no savām māām pat pidžamās vai halātos. 

video.&nbsp;</div><br><object width="560" height="315"><param name="movie" value="//www.youtube.com/embed/6d-UcVUDQOs=lv_LV"><version=3"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="//www.youtube.com/v/c12uok9c6cY?hl=lv_LV><version=3" type="application/x-shockwave-flash" width="560" height="315" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>

Kā atzina daži no NLO aculieciniekiem, ka viņi esot domājuši, ka spožā uguns debesīs ir kāda lidojošā uguns laterna, vai as tamlīdzīgs. Heather Prescott stāstija, ka, kad viņas istabā parādijās spoža oranža gaisma, viņa sākumā nespēja saprast no kurienes tā rodas. 

    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: