Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1936  
5 0

Lai atrastu dārgumus, pilnīgi pietiek ar google Earth pakaplojumu izmantošanuMūsdienās vēstures mīļotājiem, lai veiktu zinātniskus atklājumus, vairs nav vajadzības ceļot. Interneta pieejamība lieliski palīdz meklētājiem noteikt dārgumu meklējamās vietas. Tātad, pirms neilga laika parasts dārgumu meklētājs pārsteidza profesionālus arheologus ar to, ka atklāja vēsturisku apmetnes vietu ar vienīgu Google Earth palīdzību. Hovarda Džons tiešsaistes rezultāti apstiprinājās ar pilnīgu precizitāti, kad tajā vietā tika atrasti krama instrumenti un sadzīves priekšmeti.

Atraduma vecums bija aptuveni 5 000 gadi. Pēc vīrieša sacītā, savus meklējumus viņš sāka ar satelītbildes palīdzību. Galvenokārt viņu interesēja vietas, kur senie iedzīvotāji varēja sev sameklēt ēdienu, ūdeni un pajumti.

Ar Google kartes pakalpojumu palīdzību, nopētot palielinātu vietas bildes izpēti, Džons precīzi spēja noteikt pajumtes atrašanās vietu, kasp ieder pie bronzas laikmeta.

 

Ierodoties vietā, bijušais jūras kājnieks ar zemesgabala īpašnieka atļauju, un bruņojies ar metāla detektoru klāja pāri apsaimniekotajam laukam. Vīrietim nebija vajadzīgs ilgs laika, lai atrastu krama rīkus, metāla gabalus un keramikas lauskas.

Par saviem atklājumiem Džons ziņoja arheologam Billijam Horneram. Speciālists ieradās Devonā, lai veiktu geofizikālus izmeklējumus izmantojot zemes rada iekārtu. Beigās viņam izdevās atrast vēl 2 pazemes būves. Saskaņā ar ekspertu, tās bija saimniecības ēkas un tās ir pielīdzināmas bronzas vai dzelzs laikmetiem.
Pēc Hornera sacīta, dažas dzīvojamās vietas tika uzbūvētas apmēram pirms 5 tūkstošiem gadu. Citas celtņu daļas pieder pie vēlāka Romu - britu perioda. Tas nozīmē, ka tās tika uzceltas aptuveni pirms 2 tūkstošiem gadu. 

Džons izstāstija, ka kad viņš izpētija bildes iekš Google Earth, tad uzdeva sev jautājumu, kur viņš būtu apmeties, ja dzīvotu pirms 3 tūkstošiem gadu. Pēc dažām nedēļām Džons attēlu nosūtija Sausam Hemsam. Sākumā viņš nebija pārliecināts, ka izdosies apstiprināt savu teoriju. Tomēr, viņam paveicās iepazīties ar zemes īpašnieku. Vairāk sīkāki izrakumi ir plānoti uz nākamā gada februāri. Arheologi cer, ka atradumi ļaus apstiprināt versiju par aizvēsturiskām apdzīvotām vietām.  • Kruta!
    2015-01-07 21:40:27
Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

© Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: