Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 2277  
5 0

Kas tur bija?Pagājušais supermēnesis piesaistija daudzu šīs planētas iedzīvotāju uzmanību. Ievērojami palielinājušo un spilgtumā pastiprinājušos pavadoni fotogrāfēji pilnīgi visi, kuriem nebija slinkums. Bet vienā no uzņemtajām fotogrāfijām nedaudz vēlāk tika pamanīts dīvains objekts, kurš veiksmīgi tieši fotogrāfijas uzņemšanas brīdī atradās Mēness fonā.

Šīs retās fotogrāfijas ieguva Londonas iedzīvotājs Lī Tompsons. Attēlos milzīgais Mēness kļuva par fonu kādam nezināmam lidojošam objektam, kurš bez Mēness palīdzības tā arī būtu palicis nepamanīts tumšajās debesīs.

Sākumā visi uzskatija, ka kadrā nokļuva SKS (Starptautiskā Kosmosa Stacija), tā kā agrāk jau tas ir gadijies. Tomēr, nedaudz vēlāk kļuva skaidrs, ka tas nav viss SKS, tā kā tajā brīdī tā nemaz nebija tuvu tai debesu daļai. Papildus tam visam dīvainais objekts pavisam nedaudz tikai atgādina visiem jau zināmo orbitālo kompleksu- staciju.
Pašlaik vienprātīgas domas par to, kas varēja nokļūt fotogrāfijā, vēl nav. Bet daži uzskata, ka tas ir īstākais citplanētiešu kuģis, veiksmīgi atradies tajā debesu rajonā, kad tieši fotogrāfija tika uzņemta. Supermēness laikā mūsu pavadoņa izmēri var palielināties par 14%, bet tā spožums trīs reizes. Tas ir saistīts ar to, ka Mēness rotē mums apkārt pa izstieptu orbītu, un laiku pa laikam pietuvojas mums tuvākajā punktā. Šajā reizē pavadonis bija 362 tūkstošu kilometru attālumā no Zemes, un tā kā šis notikums sakrita ar pilnmēnesi, tad Mēness kļuva par Supermēnesi :)    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: