Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1887  
5 0

Pār Austrāliju pārlidojusi ugunsbumbaPirms dažām dienām Austrālijas dienvidaustrumu iedzīvotāji vēlu vakarā novēroja unikālu notikumu: viņi kļuva par lieciniekiem tam, kā debesīs pārlidoja liela ugunsbumba, atstājot aiz sevis spožu degošu asti.

Ugunsdzēsības dienesta darbinieks žurnālistiem izstāstija, ka saistībā ar šo incidentu, viņi saņēma daudz zvanus no satrauktajiem iedzīvotājiem. Daudz teica, ka redzēja kā okeānā nogāzās lidmašīna. Tikmēr eksperti paziņoja, ka īstenībā nekāda aviokatastrofa nav notikusi. Visdrizāk, ka Austrālieši kļuva par aculieciniekiem meteorīta nokrišanai.

Tomēr, meteroloģijas centra darbinieks Terry Ryan paziņoja, ka nebija gaidāms neviens ārējs debesu ķermenis šajās dienās.

Tikmēr citi eksperti neizslēdz, ka īstenībā okeānā varēja nokrist kāda satelīta atlūzas. Pēc Austrālijas Nacionālās universitātes eksperta Briana Šmidta domām, pārlidojušais okeāna daļā objekts varēja būt daļa no "Sojuz-2.1b" pārvadātājraķetes, kura startēja no kosmodroma Baikonur 8 jūlijā, kura izveda orbītā meteosatelītu  "Meteor-M» 2.
    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: