Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 2277  
5 0

Pār Austrāliju pārlidojusi ugunsbumbaPirms dažām dienām Austrālijas dienvidaustrumu iedzīvotāji vēlu vakarā novēroja unikālu notikumu: viņi kļuva par lieciniekiem tam, kā debesīs pārlidoja liela ugunsbumba, atstājot aiz sevis spožu degošu asti.

Ugunsdzēsības dienesta darbinieks žurnālistiem izstāstija, ka saistībā ar šo incidentu, viņi saņēma daudz zvanus no satrauktajiem iedzīvotājiem. Daudz teica, ka redzēja kā okeānā nogāzās lidmašīna. Tikmēr eksperti paziņoja, ka īstenībā nekāda aviokatastrofa nav notikusi. Visdrizāk, ka Austrālieši kļuva par aculieciniekiem meteorīta nokrišanai.

Tomēr, meteroloģijas centra darbinieks Terry Ryan paziņoja, ka nebija gaidāms neviens ārējs debesu ķermenis šajās dienās.

TikmÄ“r citi eksperti neizslÄ“dz, ka Ä«stenÄ«bā okeānā varÄ“ja nokrist kāda satelÄ«ta atlÅ«zas. PÄ“c Austrālijas Nacionālās universitātes eksperta Briana Å midta domām, pārlidojuÅ¡ais okeāna daļā objekts varÄ“ja bÅ«t daļa no "Sojuz-2.1b" pārvadātājraÄ·etes, kura startÄ“ja no kosmodroma Baikonur 8 jÅ«lijā, kura izveda orbÄ«tā meteosatelÄ«tu  "Meteor-M» â„– 2.
    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: