Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1936  
5 0

Zviedrijā atrasti meteorīta fragmenti, kuri kaut-kad ir radijuši dzīvi uz Zemes.Ne tik sen atpakaļ, zinātnieki ieguva reālus pierādījumus, pierādot, ka apmēram 470 miljonus gadus atpakaļ netālu no Zemes īstenībā notika kosmiska lieluma katastrofa, kas bija revolūcija dzīvības attīstīšanai uz Zemes.

Pirmais teorijas trūkstošais posms, kas liek domāt, ka evolūcijas sprādziens uz Zemes notika pateicoties kosmiskajai katastrofai, kas radija daudzveidīgus bioloģiskos paveidus (sugas) uz Zemes, atklāja Zviedru zinātnieki.

Jau sen zinātnieki pieņēma, katru reizi pēc spēcīgas  kosmiskās ārējās iedarbības uz floru un faunu uz Zemes ir notikušas būtiskas izmaiņas. Kā, piemēram, dinozauru izzušanas, kas notika aptuveni pirms 66 miljoniem gadu. Turklāt ir pietiekami daudz pierādījumu tam, ka šie globālie starpplanētu notikumi varēja ietekmēt daudzveidīgas dzīvības formas rašanos uz Zemes. 

Zinātnieki norāda, ka bioloģiskā daudzveidība uz mūsu planētas ievērojami palielinājās apmēram 470 miljonus gadu atpakaļ, Paleozoiskās ēras otrajā periodā. Pēc pētnieku domām, tad notika divu milzīgu asteroīdu sadursme, bet meteorītu lietus bagātīgi nolija uz Zemes.
Šī meteorīta atdalijušies fragmenti tika atklāti uz visas planētas. Tomēr speciālistiem joprojām nav izdevies atrast pierādijumus otrajam kosmiskajam objektas, kurš varēja ciest sadursmē, un sadalijies neskaitāmos gabaliņos.

Visas meteorīta atrastās daļas ir vienāda vecuma, kā atklāja zinātnieki, tie visi skaitās L-chondrites tips. Tas norāda par to, ka tie visi ir nākuši no viena un tā paša meteorīta gabala. Tomēr, zinātnieki jau sen ir neizpratnē, mēģinot saprast, kur tad ir palikuši otrā objekta atliekas, daudz lielāka par atrasto. 

Tagad Zviedrijas pētniekiem izdevās atrast šo "trūkstošo saikni". Nekad nesastaptas klases, meteorīta paliekas tika atrastas klintīs, būvniecības laikā. Tas notika pirms trīs gadiem, un līdz šim brīdim zinātnieki ir veikuši daudz ekspertīžu. Beigās viņi nonāca pie secinājuma, ka vecums šim paliekām ir tāds pats, bet to sastāvs pilnīgi savādāks.    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: