Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1936  
5 0

Zemei tuvojas asteroīds ar melnu "piramīdu uz borta"Unikālus kadrus iemūžināja Kanādas NEOSSat satelīts, fantastiskā veidā nonākot internetā, izsaucot ažiotāžu starp interneta lietotājiem. Videomateriālā ir labi saskatāms asteroīds 1999 RQ36 ar neparastu veidojumu uz tā, atgādinot gigantisku melnu piramīdu. Zinātnieki cenšas saprast, kas tas par neparastu objektu.

Videomateriālā ir redzams asterioīds, kurš tika atklāts 1999 gadā. Uz tā virsmas var saskatīt kaut kādu tumšu masu, pēc formas atgādinot melnu piramīdu. Astronomi no
NASA paziņoja, ka kosmiskā ķermeņa diametrs pārsniedz pus kilometru. Dotajā brīdī objekts neatlaidīgi traucās mūsu planētas virzienā. 

Pēc tā, kad unikālās bildes parādijās internetā, interesenti iesāka tā saucamo sazvērestības teoriju, atkal runājot par to, ka
NASA vadība slēpj kosmiska apmēra draudus no iedzīvotājiem.


Pēc daudzu diskutētāju domām, video tika uzņemts citplanētiešu kuģis, kurš atlidojis uz savu kosmisko staciju. Citi, atkal ir pārliecināti, ka videomateriāls nav īsts.

Pašlaik asteroīds 1999 RQ36 ar atrodošos uz tā virsmas "piramīdu" turpina tuvoties Zemei. Varbūtība, ka tas varētu ietriekties Zemē - ir viens pret 4 000. Un ja tas arī notiktu, tad ne agrāk, kā 2168 gadā. Ir liecības, ka 2016 gadā NASA speciālisti plāno nosūtīt uz asteroīda virsmas satelītu, kurš pietuvosies kosmiskajam ķermenim 2020 gadā, bet uz zemi atgriezīsies 2023 gadā.

    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: