Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1887  
5 0

Nedaudz sazvērestības: dīvaini līķi, pases ar caurumiem un Boeinga borta numuriEs nevēlos komentēt, jo īpaši, lai attīstītu šo sazvērestības tēmu. Tikai un vienīgi priekš informācijas. Kaujinieku intervijas no traģēdijas notikuma vietas:Video links - spied pa labi -> javascript:nicTemp();

Tālāk: Visi un bez izņēmumiem runāja un ievēroja dīvainas pases ar caurumiem. Pilnīgi svaigas (jaunas), tā itkā nesen būtu tikai izdotas. Foto un video ir pietiekami, lai to pamanītu. 

Piemēram šeit:

Video links - spied pa labi -> javascript:nicTemp();

Kas tās par Holandiešu pasēm ar caurumiem tajās? Tā Nīderlandē atzīmē nederīgas pases. Kādā sakarā šīs pases atradās šajā nelaimīgajā lidmašīnā?Tomēr tas neliedz muļķiem izkliegt tādas domas, ka caurumi esot uzradušies šāvienu rezultātā... Vai tu tam tici?Vēlreiz. Es neveidoju nekādus secinājumus un nevaru būt 100% parliecināts par šādām versijām. bet ir vēl viens fakts.
Tulkojums latviski:

'' Kad vēl martā Malaizijas aviolaineris "Boeing" pazuda, kāds no politiķiem televīzijas programmā paredzēja, ka tas laineris tiks izmantots provokācijās pret Krieviju. Kā un kādā veidā - netika teikts; bet šodien mēs ieraudzijām, kapēc bija nolaupīta tā lidmašīna. Ticamāk, tagad šajā lidmašīnā atradās arī tie pasažieri, kuri bija pirmajā lidmašīnā, kura pazuda; bet eiropas savienības pilsoņu pases varētu būt viltojumi un izmesti uzreiz pēc katastrofas, tā kā ir redzams, ka viss ir vienos pelnos, bet pases svaigākā labuma, tīras, tā it kā tikko būtu no tipogrāfijas. Un tās bija vienā vietā kaudzītē"

Tā lūk:

Reisa
MH370 borta numurs, martā pazudušā - 9M-MRO. Borta numurs reisa MH17, pirms dienām "nokritušā" - 9M-MRD.

Vienkārši tāda sagadīšanās.
Atkal jau, negribu iedziļināties pašos dziļumos tajā pazušanā, bet joprojām tā lieta nav atrisināta. Lidmašīna nav atrasta. Nav atrasts pat mazākais atlūzas gabaliņš, kas ir vienkārši nesaprotami. 

Pēc manām domām, šī visa ir vienkārši sakritība, bet tāda ļoti aizdomīga... pat nezinu kāds vārds te iederētos. 


    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: