Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1887  
5 0

Indijā atklāti vairāki zīmējumi ar citplanētiešu attēliemCentrālā Indijas štata Chhattisgarh alās tika atklāti aizvēsturiski zīmējumi, kuros attēloti citplanētieši, kā arī to kosmisko kuģu attēli.

Zīmējumu vecums ir apmēram 10 000 gadus veci. Sekojošais arheoloģiskais atradums ir pierādijums tam, ka zemes iedzīvotājiem senos laikos ir bijuši kontakti ar citplanētiešiem. Pēc zinātnieku domām, šie zīmējumi var izgaismot jautājumu, kas ilgu laiku ir mocijis pētniekus: vai ir bijuši kontakti starp cilvēkiem un citplanētiešiem.Chhattisgarh alās uz zīmējumiem ir attēloti gumanoīdu parādīšanās, neskaidras sejas attēlojumi, kā arī dīvaini statīvu objekti, kuri varētu būt to kosmosa kuģi.

Saskaņā ar arheologu DŽ. P. Bhagat, sekojošais atradums var kļūt par apstiprinājumu tā sauktajai paleokontakta teorijai. Saskaņā ar šo teoriju kaut kad senos laikos cilvēkiem bija kontakti ar ārpuszemes civilizācijām. 

Alas kurās atrada alas zīmējumus, atrodas netālu no Chandel un Gotitola ciematiem. Jāatzīmē, ka vietējajiem iedzīvotājiem ir sena leģenda, kas vēsta, ka sen senos laikos no debesīm nolaidās maziņi cilvēciņi, kuri savāca vairākus ciematiņa iedzīvotājus un vairs tajā neatgriezās.

Pēc zinātnieku domām, sanāk, ka jau senos laikos cilvēki zinājuši par citplanētiešu eksistenci, kas vēl šajos laikos aizrauj izmeklētāju un parastu cilvēku prātus. Tuvākajā laikā vietējie zinātnieki plāno kontaktēties ar NASA un Indiju, lai varētu izmeklēt šo vienreizējo atradumu. 


    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: