Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1887  
5 0

Ķīniešu GollumsKā apgalvo ķīniešu tūrists, viņam paveicās nofotogrāfēt radījumu, kurš bija mats matā līdzīgs "Gredzenu pavēlnieka" personāžam Golumam.

Pēc vīriešā sacītā, viņš kopā ar draugiem devās ceļojumā uz Pekinu. Tūrisma objektu apskates laikā Huairou teritorijas rajonā, kuras lielākā teritorijas daļa sastāv no kalniem, tūristam nācās nedaudz atiet no saviem biedriem dēļ vajadzībām. Lai atrastu piemērotu vietu, tūrists bija iebridis dziļos biezokņos. Kad viņš jau bija gatavs nokārtot dabiskās vajadzības, tad pamanija, ka ne tikai viņš ir izvēlējies šo vietu - pāris metrus no viņa uz akmeņiem sēdēja dīvains radījums.

Pārsteigtais ķīnietis, tur pat uzvietas arī aizmirsa savu vizītes mērķi, paķerot fotoaparātu sāka fotogrāfēt kalnu iemītnieku. Tūristam izdevās uzņemt pāris kadrus līdz dīvainā radība pamanija fotogrāfu un pazuda biezokņos. Pēc tā, kā tūrists izvietoja neparastās fotogrāfijas internetā, lielākā daļa sociālo tīklu lietotāju vienbalsīgi teica, ka nofotogrāfētais radījums ir neviens cits, kā populārais personāžs Golums vai Smeagols no filmas "Gredzenu pavēlnieks".

Ievērības cienīgs ir fakts, ka vēl nepaspējot parādīties pirmajiem komentāriem zem bildēm, kāds komentētājs, kurš sevi dēvēja par aktieri, teica, ka šajā stāstā nav nekā noslēpumaina, un dīvainā radība fotogrāfija - ir viņš pats. Pēc viņa sacītā, viņš tajā dienā ņēma dalību fantastiski zinātniskā filmā, tapēc tajā dienā bija nogrimēts un uzvelcis tādu kostīmu. 

Aktieris teica, ka filmēšanas laikā viņš bija spiests atiet un nokārtot savas dabiskš vajadzības, kad pēkšņi no nekurienes parādijās cilvēks un sāka viņu fotogrāfēt.


    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: