Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1936  
5 0

Mēs esam ieradušies šajā pasaulē, lai mācītosTikai nolaižoties bezdibenī, jūs variet iegūt dārgumus.
Tur, kur tu paklupi, arī atrodas Tavas dārglietas.
Katrā alā, kurā Jūs baidaties ieiet, ir noslēpts tas, ko Tu Jūs meklējiet.


Džozefs Kembells
Daudzi no mums var kaut ko iemācīties tikai tad, ka ir dabujuši labu sitienu pa pakausi. Bet kapēc? Tapēc ka daudz vieglāk ir neko nemainīt. Kad mēs "sēžam" uz diētas un nodarbojamies ar sportu? Kad ārsts paziņo: "Ja jūs nemainīsiet savu dzīves veidu, tad- jums būs beigas!" Kad mēs sakām saviem tuvajiem un ģimenei, ka mīlam viņus? Ta kad attiecības ieplaisā pa vīlēm vai arī ģimene "jūk ārā".

Skolas laiku gados kas mums spieda pieņemties prātā? Tuvojošie eksāmeni! Bet biznesā kad mēs gatavojamies darīt kaut ko jaunu? Kad vairs nevaram pa rēķiniem samaksāt. Kurā brīdī mēs iedomājamies par klientu apaklpošanas kvalitāti? Kad jau vairs neviena klienta nav palicis.

Par panākumiem mēs priecājamies, bet tie mūs nekā neiemāca. Zaudējumi ir ļoti sāpīgi - un tādas mācības mēs atceramies uz ilgu laiku. Atskatoties pagātnē, tieši nelaimes mēs uzskaitam kā dzīves atskaites punktus. Visi mēs - savu ieradumu vergi. Mēs turpinam darīt to, ko mēs darām, kamēr mūs ar spēku neliks izmainīties.Mūs neviens nesoda. Mūs māca. Tā it kā pasaule mūs pastumtu ar elkoni. ja mēs nepievēršam uzmanību šiem brīdinājumiem - tā postoši sis ar kuvaldu. Jo vienaldzīgāk mēs ignorējam dotās zīmes - jo stiprāki būs kuvaldas sitieni. Katrs cilvēks saņem savas mācības un reaģē uz tām 3 dažādos veidos.


1. «Mana dzīve — virkne ar noderīgām un savlaicīgām mācībām». 
(Pats veslīgākais skatījums, dvēsels mieru nesošs.)
2. «Dzīve — loterija, lai kas arī nenotiktu, es pacentīšos no tā dabūt noderīgo». 
(Tāda pieeja viegli palīdz sasniegt vidējo dzīves apmierinātības līmeni.)
3. «Kapēc viss sliktais notiek tieši ar mani?» 
(Šāda pozīcija noved pie vilšanos un ciešanām.)Dzīve nepārtraukti māca mums šādas un tādas mācības, bet kamēr mēs tās neapgūsim, nāksies pie tām atgriezties atkal no jauna... no jauna... un no jauna. Nosauciet tās pa Dieva mācībām, vai arī dabiskām lietām - bet tas notiek. Patīk Jums tas, vai nepatīk - bet tas notiek.Pēc mūsu ierašanās uz mācību iestādi ar nosaukumu "Zeme" mums dod jaunas un jaunas mācības. Bet tas nozīmē: kamēr mēs elpojam, mācību klases darbosies bez brīvdienām un svētku dienām. Kamēr mēs neapgūsim mācības, tikmēr mums būs pie tām jāatgriežas tādā vai citādā veidā. Vispirs uz mūsu pusi lido mazi akmentiņi - tas ir brīdinājums. Ja mēs to negribam ievērot, tad uz mūsu galvas lido ķieģelis. Ja arī šo atstāsim vienaldzīgu - tad mūs noslaucīs milzīgs laukakmens.

Mēs esam atnākuši šajā pasaulē, lai mācītos. Tiekot galā ar vienu uzdevumu, mēs pārejam uz nākamo. Pasaule - pacietīga un uzstājīga skolotāja. Neatsājiet bez ievērības brīdinājumus, kurus tā jums nosūta, un jūs iesiet dzīvē viegli un mierīgi. 

Endrjū Metjū (Andrew Matthews)


    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: