Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1936  
5 0

10 labākie Ošo ieteikumiKāda starpība, kurš stiprāks, kurš gudrāks, kurš skaistāks, kurš bagātāks? Jo, galu galā, nozīme ir tikai tajā, vai Tu esi laimīgs cilvēks, vai nē!1. Cilvēki visu ņemt tik nopietni, ka tas paliek par apgrūtinājumu viņiem. Mācieties vairāks smieties. Pēc manām domām, smiekli ir tik pat svēti, kā lūgšanas.


2. Katra darbība rada tūlītēju rezultātu. Vienkārši esiet vērīgi un novērojiet. Nobriedis cilvēks - tas, kurš novēroja sevi un atrada to, kas ir pareizi un nepareizi; kas labs un slikts. Un pateicoties tam, kas viņš pats to atrada, viņam ir milzīga uzticība: pat tad, ja pasaule runās ko citu, priekš viņa nekas neizmainīsies. Viņam ir paša pieredze, uz kuras viņš var balstīties, un tas ir pietiekami.


3. Mēs visi esam unikāli. Nekad nevienam nejautājiet, kas ir pareizi, un kas nav pareizi. Dzīve - eksperiments, kura gaitā derētu uzzināt, kas ir pareizi, un kas ir nepareizi. Dažkārt, var būt ka jūs rīkosieties nepareizi, bet tas jums dos attiecīgu pieredzi, no kuras jūs uzreiz iegūsiet.


4.Mēdz būt brīži, kad dievs atnāk un klauvē pie Jūsu durvīm. Tās arī ir mīlestība - Dievs, kurš klauvē pie Jūsu durvīm. Caur sievieti, caur vīrieti, caur bērnu, caur mīlestību, caur ziedu, saullēktu un saulrietu... Dievs var klauvēt miljons dažādos veidos.


5. Vēlēšanās būt neparastam - tā ir ļoti parasta vēlēšanās. Atslābināties un būt parastam - ļoti neparasti.


6. Dzīve - tas ir noslēpums. To nevar paredzēt. Bet ir daudzums cilvēku, kuriem gribētos dzīvot paredzamu dzīvi, tapēc, ka tad nebūtu bailes. Viss būtu noteikts un nevienā lietā nebūtu šaubas.


7. Sākumā kļūsties par vientuļnieku. Sākumā sākiet gūt baudu paši no sevis. Sākumā kļūstiet tik patiesi laimīgs, ka vairs nebūs nekādas atšķirības, ja kāds pie jums neatnāks: Jūs esiet pilni, pārpildīti! Ja arī neviens nepieklauvēs pie jūsu durvīm, tad šā vai ta viss ir kārtībā - jūs neko nepalaidīsiet garām. Jūs arī negaidiet, ka kāds atnāks un pieklauvēs pie jūsu durvīm. Jūs atrodieties mājās. Ja arī kāds tomēr atnāk - tas arī tas ir labi un lieliski. Tad jūs variet ieiet attiecībās ar otru. Tagad jūs to variet darīt kā saimnieks, nevis kā vergs, kā imperators, nevis kā zemākais.


8.Ja Tu esi bagāts, tad nedomā par to, ja Tu esi nabags - tad neuztver savu nabadzību nopietni. Ja Tu esi spējīgs dzīvot pasaulē, atceroties par to, ka pasaule - tas ir tikai spektakls, Tu būsi brīvs, Tev nebūs ciešanas. Ciešanas - nopietnu dzīves attiecību rezultāts; svētlaime - spēles rezultāts. Uztver dzīvi kā spēli, priecājies par to.


9. Drosme - tā ir kustība uz nezināmo, neatkarīgi no visām bailēm. 
Drosme - tā ir bezbailība. Bezbailība atgadās, kad Jūs paliekiet vēl drosmīgāki un drosmīgāki. Tā ir augstākās drosmes pārdzīvošana - Bezbailība; drosme kas kļuvusi par absolūtu. Bet pašā sākumā atšķirība starp gļēvuli un pārgalvi nav nemaz tik liela. Vienīgā atšķirība ir tā, ka gļēvulis klausās savās bailēs un seko tām, bet drosminieks atstāj tās maliņā un iet uz priekšu. Drosminieks iet uz nezināmo nezkatoties uz visām bailēm.


10. Katru brīdi Jūs maināties. Jūs - upe. Šodien tā tek vienā virzienā. Rītdien - otrā. Es nevienu reizi neredzēju vienu un to pašu seju divreiz. Tā mainās. Tā visu laiku mainās. Bet vajag būt caurredzīgām acīm, lai to redzētu. Savādāk nosēdīsies putekļi, un viss paliks vecs; liekas, ka viss jau ir bijis.    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: