Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 2277  
5 0

Cilvēks, kurš paveica neiedomājamoŠis notikums notika 1961. gadā Antarktīdā. 27-gadīgais ārsts Leonīds Rogozovs piedalijās antarktiskajā ekspedīcijā. 29 aprīlī Leonīds saslima. Kā pieredzējis ķirurgs, viņš noteica, ka viņam ir apednicīts. Bet tā kā viņš bija vienīgais ārsts bāzē, un laikasptākļi bija nepiemēroti, viņš nolēma veikt operāciju pašrocīgi.

Ar meterologa palīdzību, kurš padeva instrumentus un stūrētāja, kurš apgaismoja notiekošo ar galda lampu, ārsts veica sev anestēziju un sāka operāciju, kura bija apmēram 2 stundu gara, līdz pārtraucot, jo ārsts zaudēja samaņu.
Es sev neļāvu domāt par neko citu, izņemot darāmo... Mani nabaga asistenti! Pēdējā brīdī es paskatijos uz viņiem: viņi stāvēja baltos halātos un paši bija baltāki par baltu. Es arī biju pārbiedēts. Bet tad es paņēmu adatu ar novokaīnu un veicu sev pirmo injekciju. Kaut kādā veidā es automātiski pārslēdzos uz operācijas režīmu, un no šī brīža es neko citu nepamaniju.

Ap pusnakti operācija, ilgusi 1 stundu un 45 minÅ«tes, bija paveikta. pÄ“c piecām dienām temperatÅ«ra normalizÄ“jās, bet vÄ“l pÄ“c divām dienām tika noņemtas Å¡uves. 

Leonīds Rogozovs kļuva slavens visā pasaulē, un krievu leģenda Vladimirs Visockis 1963 gadā veltīja viņam dziesmu.
    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: