Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1936  
5 0

30 minūtes dienā, kuras var izmainīt jūsu dzīvesLielākais neveiksmju iemesls - nepacietība. Tas, un kā arī degoša vēlme iegūt ātrus rezultātus un visu vēlmju piepildīšana, ir lielāko neveiksmju rezultāts. Realitāte tāda, kā veiksme prasa laiku. Lielas veiksmes prasa daudz laika.

Ričards Brensons nekļuva par miljardieri vienas nakts laikā. Madonna nepamodās vienas nakts laikā kļūstot par pop-mūzikas karalieni. Deivids Bekhems nekļuva par superfutbolistu dažu treniņu laikā.

Tomēr ir veids, kurš darbojas priekš katra cilvēka jebkurā situācijā. Lielākā daļa cilvēku zina par to, bet neizmanto to iespēju. Kapēc? Ir tak daudz labāk pagaidīt, kamēr pasaule pati nokritīs pie jūsu kājām. Tomēr pasaule, kā noteikums, necenšas atbildēt abpusēji.

Ņemiet un izmantojiet vienkāršu metodi, kas noteikti novedīs jūs pie panākumiem. Tā saucās "30 minūšu teorija". Tās priekšrocība slēpjas tajā, ka tā ir piemērota jebkuram cilvēkam, un viengli integrējas jebkurā grafikā. Vispārēja ideja ir tāda, ka jūs dariet vienu nelielu darbību katru dienu pusstundas laikā, bet tad, pēc paša izvēlas, to pagrūtiniet.

Tas šķiet pārāk acīm redzami? vai ne tā? Bet jūs būsiet pārsteigti, cik daudz cilvēki runā par tās banalitāti, nekad nepamēģinot to. Tas var nozīmēt, ka jūs veltīsiet pus stundu dienā lasīšanai. Muļķības, ja? Bet tādā veidā, gada laikā jūs izlasīsiet apmēram 24 grāmatas - un tas ir vairāk, nekā lielākā daļa cilvēki izlasa 10 gadu laikā!

Jūs variet veltīt 30 minūtes dienā svešvalodas apguvei. iegūt dziļas zināšanas par jums interesējošu tēmu, iegūstot trūkstošo pieredzi. Izmantojiet 30 minūtes dienā, lai piepildītu jūsu dzīves sapni. Nodarbojieties ar to, ko jūs esat atlikuši visu šo laiku, dēļ tā, ka jums nav bijis laika. Pēc kāda laika "30 minūšu teorijas" piekopšanas, piemēram, pēc pus gada atskatieties uz pagātnē un atcerieties ar ko jūs iesākāt.

Jūs būsiet pārsteigti, cik lielu progresu ir devušas 30 minūtes dienā. Atcerieties, jūs jau dariet daudz vairāk. nekā apkārtējie. Esiet pacietīgi. Negaidiet tūlītējus rezultātus. Priekš visa ir vajadzīgs laiks, un jo grandiozāks ir jūsu mērķis, jo vairāk soļi būs nepieciešami.    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: