Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1936  
5 0

10 lietas, kuras vienmēr vajadzētu atcerētiesTu visu dzīvi gaidi satikšanos ar kādu, kurš sapratīs tevi, pieņems tevi tādu, kāds tu esi. Bet tad, kad liksies, ka vairs nav nekādu cerību, tad uzrodās apziņa, ka tas "kāds" visu laiku ir ar tevi. Un tas kāds - esi Tu. Tikai mūsu spēkos ir pieņemt sevi, priecāties, piedot, un sapņot. 
Nolēmuši kļūt laimīgi: apskaujieties, dalieties, skatieties uz saulrietu, stādiet ziedus un kokus, lasiet grāmatas, klausieties mūziku, nodarbojieties ar sportu. Tieši IZLEMIET - priekš jūsu laimes vajag tiešu jūsu apzinātu lēmumu. NEVIENS, izņemot tikai jūs, nepadarīs jūs laimīgus. Svarīgākais princips. Tātad, par ko vēl ir vēlams atcerēties?
1. Noteikums 80/20 (Pareto likums)
80% mūsu rezultāus un ienākumus, atnes mums tikai 20% mūsu darbs. Daudz kas no tā, ko jūs dariet, tiešām nav nemaz tik vajadzīgs jums. Optimizējiet savu laiku. Aizdomājieties: 80% ir praktiski nederīgs darbs! Tātad, kuram tur nebija laika savam iemīļotajam hobijam?


2. Parkinsona likums.
Jūs variet darīt to, ko jums vajag, daudz ātrāk. Jo vairāk laika jūs veltīsiet uzdevumam, jo vairāk patērēsiet. Bet ja jūs tiecaties atlikt darāmo uz pēdējo minūti, tad neskatoties uz to, vai esiet veltijis tam mēnesi, nedēļu, bet vienalga to izdarīsiet pēdējo divu dienu laikā.


3. Sākumā atdodiet, bet tad saņemiet.
Tieši tādā kārtībā, nevis otrādi. Ar laiku jūs saņemsiet vairāk, nekā atdevāt. Priecājieties par pasauli. Katru sekundi uz zemes izpildās vēlme. Rīt var piepildīties arī tavējā. Neviens cilvēks, kurš ir veicies cienijamu veikumu, nekad nav saņēmis mazāk, nekā atdevis. 


4. Kļūdas un neveiksmes - tas ir labi.
Tās ļauj jums iegūt milzīgu pieredzi, uzzināt daudz ko interesantu un kļūt veiksmīgam, tā kā veiksme dzīvē nereti pienāk tādā gadījumā, ja neesiet padevušies neveiksmēm un kļūdām. 


5. Iepazīstieties un komunicējiet viegli.
Atiecieties pret jebkuru tikšanos tā, it kā tur būtu jūsu labāko draugu klātbūtne. ja jūs sāksiet komunicēt tieši tādā veidā, tad jūs būsiet daudz pārliecinātāki, daudz atvērtāki un pievilksiet sev daudz vairāk cilvēku. Nerunājot jau par to, cik svarīgs ir pirmais iespaids.


6. Jūsu attieksme izmainīs realitāti.
Pesimisms var slēpties aiz reālisma maskas. Tieši tapēc jums katru reizi ir bijusi "taisnība". No citas skatijuma, labāk būtu, ne vienmēr būt tādam, tā kā ar laiku mēs iemācamies atrast tieši to, ko meklējam.


7. Pateicība - vienkāršs veids sajust sevi laimīgu.
Tas ir brīnišķīgs līdzeklis, lai uzturētu pozitīvu attieksmi pret apkārtējo esamību un koncetrēties uz pareizajiem mērķiem. Bet vēl - citus padarīt laimīgus. Kas savā ziņā padara jūs vēl laimīgākus - emocijas ir lipīgas.


8. Nesalīdziniet sevi ar citiem.
Ja jūs salīdziniet sevi ar citiem, tad jūs izmantojiet ārējo pasauli kontrolējot sevi. Garstāvokļa svārstības nenoliedzamas. Daudz produktīvāk ir salīdzināt sevi ar pašu. Lai redzētu, cik daudz jūs esiet pakustējušies uz priekšu un "izauguši".


9. Bailēm lielas acis.
80%-90% tas, ko jūs baidaties, nekad patiesībā nenotiks. Tās eksistē tikai galvā. Un pat tad, kad kaut kas notiek, tad nav tik traki, kā bija iedomāts. Nemiers - vien veltīga spēka izlietošana.


10. Neuztveriet visu pārāk nopietni.
Lielāko daļu šodienas problēmu, jūs diez vai atcerēsieties pēc pāris gadiem. Ja izturoties pret sevi, savām emocijām pārāk nopietni, tad tas vien novedīs pie spēku samazināšanās. Atslābinieties - un jūsu garstāvoklis mainīsies brīnumainā kārtā.


    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: