Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1887  
5 0

Un atkal mūsu smadzenes - interesantas ilūzijasMūsu smadzenes ir izstrādājušas neticamu taktiku un pārvarēšanas mehānismus, lai palīdzētu mums sajēgt kompleksu pasauli ap mums. Bet dažas no mūsu augstu adaptīvo prātu daļām nav nav ideālas un var tikt pakļautas rūpīgi izstrādātām izlūzijām. 


Kvadrāti īstenībā ir vienādās krāsās,  turiet savu pirkstu starp atdalošās līnijas un gaidiet, kamēr krāsa izlīdzināsies.
Skatieties uz šīs dāmas degunu apmēram desmit sekundes, bet tad novirziet skatienu uzreiz uz baltu fonu. Jūs ieraudzīsiet viņas īsto sejas krāsu.Šīs automašīnas izskatās dažādos izmēros... bet īstenībā tās ir viena un tā pašā izmēra lielumos.
Ponzo ilūzija darbojas, jo automašīnas atrodas dažādos attālumos. 3. automašīna atrodas nedaudz tālāk, tapēc  smadzenes to parāda citādāk.

Šis parks atrodas Parīzē, izskatās kas tas ir milzīgs globus, bet īstenībā tā nav.


Īstenībā tas ir plakans...Kurš no oranžajiem apļiem izskatās lielāks?Tie abi ir vienādā izmērā...

Skatieties uz oranžo punktu pa vidu, kad pietuvosiet seju bildei, tad apļi rotēs.Tev būs grūti noticēt, bet abi laukumi A un B īstenībā ir vienādā krāsā - pelēkā.


šis materiāls pierāda to esamību... mūsu smadzenes automātiski pielāgo krāsas balstoties uz apkārtesošajām ēnām. Tā kā B atrodas zaļā cilindra ēnā, un tas joprojām ir A krāsā, bet smadzenes uzskata, ka laukums ir gaiši pelēkā krāsā.
"Ames Room" ilūzijas saskaras ar mūsu dziļo uztveriŠie divi bloki, zilais un dzeltenais, izskatās, ka kustās viens par otru ātrāk?
Redzam 2 veidu bildes, viena ir melnbalta, otra sēpija. Skatamies pirmajai bildei pa vidu (uz melno punktiņu), bet kad sēpija nomainīsies uz melnbalto, tad mājas sienas parādīsies krāsainas.

tā vietā, lai bildi atstātu melnbaltu, Tavas smadzenes sienas iekrāso tādās krāsās, kādām tām vajadzētu izskatīties (balstoties uz oranžo un zilo fonu) nomirkšķini, un būsi atkal atpakaļ uz melnbaltu :)
    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: