Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1936  
5 0

Piektdiena, 13 biedē katru piekto Eiropas iedzīvotājuKatrs ceturtais eiropietis, 13 piektdienā paliek mājās. Londonā šajā dienā slimnīcās nonāk par 50% vairāk pacientu nekā vidēji nedēļā. Somijā uz ielām notiek vairāk CSN un mirst vairāk cilvēki.

Saskaņā ar statistikas datiem, 20 gadu laikā, liktenīgajā piektdienā, ir vidēji par 67% vairāk nāves gadijumi, nekā citā dienā. 
Pēc amerikāņu psihologa Donalda Dosī vērtējuma, Amerika zaudē apmēram 900 000 000$ dolāru dēļ tā, ka lielākā daļa aktīvo iedzīvotāju šajā dienā nedodas uz darbu. Tieši Dosī izdomāja pirms vairākiem gadiem tādu terminu, kā paraskevidekatriafobija - bailes no cipara 13, kurš iekrīt piektdienā. Šī slimība, saskaņā ar statistiku, skar aptuveni 20 miljonus ASV iedzīvotājus. Simptomi svārstās no viegla uztraukuma līdz pilnīgai bezcerībai un uztraukumam. Tie var parādīties pirms divām vai vienas nedēļas līdz attiecīgajai piektdienai, un ar tās tuvošanos slimība kļūst stiprāka un stiprāka.

Skatoties no mūsdienas zinātnes viedokļa, iemesls - cilvēka psiholoģijā, kuri "melnās" piektdienas priekšvakarā nostāda sevi tādās šausmās, kas liek viņiem vispār neiziet no mājas. Šādiem cilvēkiem, lai saglabātu garīgo mieru psihiatri iesaka neieplānot nekādas nopietnas un atbildīgas lietas attiecīgajā dienā. It īpaši, ka tas notiek pēc kalendāra ne vairāk, kā 2 reizes gadā. Citreiz tikai vienu reizi. Pēc psihologu domām, šeit arī ir jāmeklē māņticības iemesls. Ja 13 datums kalendārā iekristu biežāk, tad šaubos, ka tiktu celta tāda ažiotāža. Analītiskais dienests VCIOM veica aptauju ar 1 600 krievu piedalīšanos un salīdzināja aptaujas rezultātus ar 900 amerikāņu atbildēm, kuru veica televīzijas kanāls FOX. Kā rezultātā, kļuva skaidrs, ka reliģiskajiem brīnumiem tic 44% krievu, un 82% amerikāņu, spokiem - 25% un 34% attiecīgi. Praktiski vienāds amerikāņu un krievu iedzīvotāju skaits tic reinkarnācijas esamībai (iespēju savas dzīves laikā redzēt notikumus no "iepriekšējās" dzīves)  - 26% un 25%, un vienāds skaits tic citplanētiešiem - pa 34%. Turklāt, vēl 34% krievijas iedzīvotāju tic astroloģijai pret 29% amerikāņiem. 
Kā piemēŗam "raganas un visādi ļaunie gari" krievi ir priekšā ar 38% iedzīvotāju ticamību, bet amerikāņi ar 24% ticamību. 


Bet atšķirībā no amerikāņiem, krievi nesamazina darba apjomu 13 piektdienā, bet gan izmanto šo dienu, lai aprunātos ar kādu astrologu, burvi, ekstrasensu. 

Piemēram, lai palielinātu savus ienākumus,, rekomendējas 13 datumā jebkurā mēnesī nopirkt 13 sveces, naudas atlikumu no pirkuma samainīt metāliskajā naudā. Atnākot mājās, atvēzējoties nomest monētas uz istabas grīdas un nesavākt tās līdz nākamās dienas rītam. Šajā dienā nav vēlami viesi vai kaimiņi, lai neuzdotu tādus jautājumus: "Kas tā par naudu mētājas uz grīdas?" No rīta, nenomazgājoties, bez ķemmēšanās, savākt monētas, ietīt tās kabatas lakatiņā, un nolikt zem gultas. Runā, ka pēc šī Jums ātrā tempā pieaugs finansiālie ienākumi. Var arī piektdienā skatīties uz lidojošiem putniem, un izrunāt: (Cik daudz spalvas gaisā piedzims, ti kdaudz naudiņas manā maciņā nonāks). 

Sociologs Edgars Bunders no parapsiholoģijas centra Zandhauzenē veica statistisko analīzi apmēram 1500 nelaimes gadījumiem pa piektdienām no 1985 gada līdz 1999 gadam un konstatēja, ka "melnās piektdienas" ne ar ko neatšķiras no parastām piektdienām. 


Visiem veiksmīgu piektdienu!!!


    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: