Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1887  
5 0

Atklāta citplanētiešu bāze uz Mēness?Saskaņā ar kādu (William Rutledge) 1976 gadā "Apollo" programmas ietvaros sadarbībā ar padomju valdību tika veikta noslepenota "Apollo-20" misija.

Vēl vairāk neticami liekas tas, ka šīs misijas mērķis bija izmeklēt gigantisku citplanētiešu kuģi, kuru iemūžināja
"Apollo-15" ekipāžas locekļi. Interviju uzņēma Itāļu reportieris Luke Skantamburlo.
William Rutledge - tas ir pašlaik Ruandā dzīvojoša 76 gadīga cilvēka vārds, kurš kopš 2007 gada izplata video un fotogrāfijas, kuras ir noslepenojusi ASV valdība, to sakitā arī tās saucamās misijas
"Apollo-20". Pēc viņa teiktā, agrāk viņš esot bijis Bell Laboratories darbinieks, un dienējis ASV Gaisa spēkos. Iekš Youtube.com, viņš ir pazīstams ar segvārdu (retiredafb).
Protams, ka šāda veida ziņām, var un vajadzētu atiekties ar  kādu daļu veselīgu skepsi. Tajā pašā laikā, pilnībā ignorēt to nevajadzētu: kā saka, patiesība atrodas pa vidu, tātad, ir nepieciešamība atdalīt racionālu no cita veida skatpunkta, lai arī tie būtu oficiāli NASA paziņojumi, kurus veic cilvēks atrodoties ārpusē.

Tātad, vai ir iespējams, ka Amerikāņu un Padomju valdība varēja darboties kopā pie kosmosa programmas 1976 gadā? Ja ņemam vērā, ka vēl 1992 gadā tika atklāta tāda plaša mēroga dienesta eksistēšana, kā NRO (National Reconnaissance Office - Nacionālās Izlūkošanas Dienests), nav grūti iedomāties, kādi vēl noslēpumi tiek slēpti no vispārējās sabiedrības. Viens no vairāk populārākajiem iesniegtajiem materiāliem, ko parādijis William Rutledge, ir foto, pieņemam, ka ir uzņemta "Apollo-20" misijas laikā. Bildēs var saskatīt neraksturīgu struktūru, kuru pats Rutledge apraksta kā gigantisku citplanētiešu kosmosa kuģi, kuru pamanija astronauti vēl misijas "Apollon-15" laikā. 

Pēdējā oficiālā misija uz Mēnesi, bija "Apollo-17", veikta 1972 gada decembrī. Misija "Apollo-20" tika atcelta 1970 gada janvārī. Ja var ticēt Rutledge, tad, tā tomēr startēja 1976 gada 16 augustā, un izņemot viņu, tajā vēl startēja astronauts (Leona Snyder) no Bell Laboratories un padomju kosmonauts Aleksejs leonovs, agrāk ņēmis dalību kosmosa programma "Sojuz" - "Apollon". 

Fotogrāfijas, it kā esot veiktas šīs misijas laikā, kuras esot lietotas kā NASA oficiālās bildes , iegūtas 1970 gadā ar "Apollo-15" komandas palīdzību.
    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: