Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1936  
5 0

Miega paralīzeLielākā daļa cilvēku vismaz vienu reizi savā dzīvē ir izjutuši miega paralīzes fenomenu uz sevi.

Šis neparastais stāvoklis ilgst vien dažas sekundes vai minūtes, bet jau šajā īsajā laika sprīdī cilvēks izjūt dziļu diskomfortu un sāk krist panikā.
Ko no sevis stāda priekšā miega paralīze? Vai esiet ar to saskārušies? Aprakstiet savas pieredzes raksta komentāru sadaļā.

Neparastās miega paralīzes izpausmes:

 • Pēc pamošanās nav iespējams pakustināt ķermeni.
 • Ir dzirdamas balsis, mūzikai, vai uzrodas taustes sajūtas.
 • Spēcīgas bailes dēļ situācijas kontrolēšanas nespējas.
 • Briesmu sajūta.
 • Kāds nezināms tēls/cilvēks atrodas blakus gultai.
 • Smakšanas sajūta, vai arī (spiešana uz krūtīm, dažkārt pat liekas, ka kāds uz tām sēž.)


Kad cilvēks saskarās ar miega paralīzi, tad bieži vien tam līdzi seko šausminošas bailes, dēļ tā, ka - nesaproti kas ar Tevi notiek. Tu apzinies sevi, apzinies, ka Tu esi pamodies, bet nevari pakustināt savu fizisko ķermeni. Rodas uzreiz daudz domas par to, ka esi nomiris! vai esi paralizēts...

Ja mēs nesaprotam, kas notiek, tad protams, ka mēs sākam no tā baidīties. Uzrodas panikas sajūtas, smakšana, daudzi žēlojas uz spēcīgu spiedienu krūtīs. Ir iespējamība sākt sadzirdēt kaut kādas skaņas, soļus, sajust kāda klātbūtni.

Vairākās valstīs pastāv daudz mistisku izskaidrojumu miega paralīzei: viņi runā par to, ka Jums uz krūtīm ir uzsēdies ļauns gars, un mēģina Jūs nožņaugt.
Vai «jumtiņš» ir aizbraucis?

Jūs variet padomāt, ka Jums ir "aizbraucis jumtiņš" un vērsties pēc palīdzības pie psihoterapeita, bet mediķi un psihologi bieži vien nesaprot šīs parādības būtību. Mediķi zina, ka miega paralīze mēdz būt jauniem cilvēkiem un pusaudžiem, rekomendējot padzert antidepresantus, nepievērst tam uzmanību, un saka, ka tas ar laiku pāriet. Tāda attieksme ir cilvēkiem, kuri ir tikušies ar fenomenu un nezina, kā to izskaidrot, bet viņiem nākas dot kādas rekomendācijas.

Ja Jūs domājiet, ka neviariet iziet no sava fiziskā ķermeņa rāmjiem (astrālā projekcija), tad jāpatur prātā, ka miega paralīze - tā ir zīme ārpusķermeņa pieredzei. Praktiski t;a jau arī ir ārpusķermeņa pieredze, bet bez atdalīšanās no fiziskā ķermeņa.
Praktizējot ārpusķermeņa ceļojumus ir nepieciešams zināt - lai ko arī Jūs neredzētu un nedzirdētu miega paralīzes laikā, lai cik arī bailīgi tas neizrādītos - tie ir vien tikai Jūsu sapņu neapzināti elementi un ar realitāti tie nekādā mērā nav saistīti.


«Bailēm ir lielas acis»Atrodoties ārpus ķermeņa, jūs variet iemācīties kontrolēt savas bailes, un negaidīt, kamēr tās sāks kontrolēt Jūs. Bailes atrodas cilvēkā, nevis cilvēks bailēs. Bailes ir vājākas par cilvēku pēc principa, jo bailes jau rada cilvēks, nevis bailes cilvēku. Ir vēl tāds teiciens - «Bailēm ir lielas acis».

Kā jūs izprotiet, miega paralīze - tas arī ir neapzināts ārpusķermeņa ceļojums, no kura nevajadzētu baidīties, to vajag izmantot un attīstīt. Bērniem AP (ārpus ķermeņa, astrālās projekcijas) ceļojumi ir attīstīti dabiskā veidā. Un, tā kā, šī parādība neattīstas un nepiemeklē tik bieži peaugušos, tad tas viss aizmirstās. Bet pusaudžu gados, kādos personības pārmaiņas brīžos, cilvēks nejauši saskaras ar šo vēlreiz un vēlreiz. Mūsu uzdevums ir no jauna apgūt šo prasmi, saprast to, kas tas ir, un izmantot mūsu dzīves uzlabošanai, dažādu dzīves problēmu risināšanai un garīgajai izaugsmei. • Manir bijis, nevareju pakusteties, kliedzu ka mani esot satans iemiesojies, sajutas bija briesmigas, jutu kautko sirds cakra, itka ta butu pilnigi atverta, par to sirds cakru to secinaju tikai pec pamosanas.
  2014-05-31 11:43:06

 • Man arī ir bijis, tikai nedaudz savādāk. Es pat īsti nezinu, kas tas tieši bija, bet ne īsti paralīze, bet tā- Pamodos nakts vidū un jutu, ka kāds ir blakus un saka, lai sekoju viņam. Jutu, ka slīdu pa gaisu vienā virzienā. Nenormāli nobijos un teicu, lai laiž mani vaļā, un tajā brīdī es sajutu, kā ieslīdu atpakaļ ķermenī no kādu 1,5 - 2 metru augstuma. Uzreiz sajutu aukstumu un nevarēju vēl kādu laiciņu iemigt. Tagad tik domāju, kas nez būtu, ja būtu gājis līdzi :)
  2014-05-31 12:42:37

 • Ir bijis. Cik atceros aptuveni 12-14 gadu vecumā. Spiedīga, pulsējoša sajūta sirds rajonā. Varētu salīdzināt ar adrenalīna pieplūdumu, bet lokālu. Bet toreiz arī radās sajūta, ka telpā neesmu viena. Neko neredzēju, protams, bet to tēlu atceros. Tagad varu teikt, ka tā ir pirmā sajūta pirms astrāla atdalīšanās.
  2014-05-31 12:47:05

 • Dāvid, man bija arī kaut kas līdzīgs :D Pamostos, sapni neatceros, bet sajūta atkal tāda līdzīga, ne tik spēcīga. Situāciju nekā neuztvēru, te pēkšņi nez no kurienes man kāds saka. Pieej pie loga! Kādas divas reizes atkārtoja, tad balss pieklusa. Es tikai padomāju, kas tas par gļuku un viss izbija kā nebijis. Tikai es pēc tam vēl domāju, ka es nebiju aizmigusi, tiešām pamodos, nebija nekāds tur pusmiegs vai kā tā. Pilnīgi skaidra apziņa. Tas arī bija bērnībā. Bet nu tas viss, manuprāt, ir skaidrs mājiens, ka pēdējais laiks atcerēties par astrālo pasauli - ka esam nometuši šo realitāti maliņā. Un normāla harmoniska dzīve bez tās pieņemšanas un atrašanās tajā nemaz nav iespējama. Citādi sanāk, ka mēs savu dvēseli iesprostojam savā miesā, kas ar laiku kļūst kā nēvenieka kamera. Kumeļš taku jāizlaiž izskrieties, lai mācās apgūt visumu.
  2014-05-31 12:55:26

 • Palēnām pasaule sāk interesēties vairāk par šo tēmu, un zinātne uzrok jaunus un jaunus pierādījumus par AP, citām dimensijām un pārējo piederošo lietu. Manuprāt cilvēki vēl tik daudz nezina par sevi, ka ja viss atklātos - tas būtu milzīgs šoks pasaulei :)
  2014-05-31 13:05:29

 • Pirmoreiz bij pamatigas bailes un soks,bet,kad uzzinaju,kas ir kas, tas vairs tik briesmigi neskita. Kad saku meklet info par to, saskaros ar astralo p.- Nebutu tai pieversusies,ja nebutu piedzivojusi miega paralizi. Ta ka, neko sliktu MP nodarit nevar...
  2014-05-31 13:05:54

 • Man tieši tas pats. Laikam daudzi ir saistīti tieši ar tādiem iznākumiem. Jo cilvēkiem jau parasti tiek zombēts galvās, ka nekas tāds nepastāv un viss ir bullsh... Es arī sāku pievērsties Ezotērikai, mistikai dēļ tā notikuma un vēl dažiem, kas agrāk bija notikuši. Varbūt tieši tam arī bija jānotiek, kas to, lai zina :)
  2014-05-31 13:09:47

 • Es to tiesi taa ari uztveeru- kaa zimi. Un tiesi taa ari bija. Ne mirkli nenozeloju,ka pieversos ap. Dzive mainaas nepartraukti, kad zini, kas tu patiesiba esi un kadel esi... :)
  2014-05-31 13:23:41

 • Nu ko lai saka, ir gadījies arī man šāda lieta un tiesa ir par to, ka pusaudžu gados to izjutu daudz biežāk nekā šobrīd, kā arī agrā bernībā. Vēlāk ļoti bieži izjutu guļot citās mājās ciemojoties, bet savējās ne tik izteikti. Atceros, kad mazs būdams gandrīz katru trešo rītu pamodos šājā stāvoklī un gandrīz vienmēr ar seju spilvenā, prikols tāds pakustēties nevari arī elpu īsti nevari dabūt līdz ar to bija jākoncentrējas lai pagriestu galvu un ievilktu gaisu, tas bija baismīgs laiks, bet laika gaitā pieradu. Vēlāk diezgan reti uzmācās šī parādība. Tagad gandrīz vai no rītiem šādu lietu nēesmu pieredzējis, bet ir vakaros kad jau esmu iemidzis un tad sākas skaņas vibrācijas un reāli liekas kad kāda persona mani moka neļauj kustēties un dīvainas skaņas ausīs. Es saprotu, ka tas ir ceļš uz AP, bet darot to apzināti (pašam mēģinot ieiet astrālajā) šādas emocijas un izjūtas nav, nu vismaz nav tik biedējošas. Grūti aprakstīt, bet gribējās padalīties!
  2014-05-31 16:45:08

 • man ir bijis jau 2 reizes. kkādu 2-3 mēnešu periodā. pirmo reiz man bija tā kad itkā kāds sēž virsū, nevaru paelpot, likās ka pat sirds nepukst, un smadzenes bija galīgi atslābušas. es atvēru acis tā kā tam čalim no pirmspēdējās bildes uz 3-4 sek, n tad aiztaisiju no bailēm n pctam no rīta pamodos un nesapratu kas tas bija par gļuku.
  2014-06-12 13:26:07

 • otrā reize bija biš skarbāka, es sākumā takā iemigu-ieslīdēju transā man likās ka mana galva puse no kaut kā izlien ārā, es atkal nevarēju pakustēties'.. es mēģināju izrauties un jāa.. es izrāvos- pastijos uz sienu kas atradās pretī man un likās.. ka kkāda melna ēna izlidoja pa logu, es riktīgi pārmīzu jēgu, pastāstiju senčiem viņi domāja ka es sakurijies kko biju. pctam visu nakti skatijos tv un atcerējos to stindzinošo sajūtu un apjēdzu ka man jau bērnībā ši paralīze bija un es kkā laicīgi vienmēr rāvos no tās ārā..
  2014-06-12 13:30:34

 • :D labs :))) Varbūt tas bija AP?
  2014-06-12 14:29:36

 • Huu, domāju, ka man būs kāda psihiska problēma..Saskaros ar šo jau 3gadus kkur..1. reizē bija tā, ka domāju- vai nu es miršu, vai arī iziešu no ķermeņa, bet bail bija ļooti..Es itkā izgāju no ķermeņa, sajūta kā nirvana, bet ātri atpakaļ, tad saucu palīgā un izkritu no gultas, runāju un taml. bet no rīta kad runāju ar istabas biedreni, viņa neko nemanīja..tātad nodomāju, ka spēcīgs sapnis tik..bet vēlāk šī paralīze atkārtojās, tad bija sajūta, ka kāds ir blakus, bija smakšana, uzrāvos- šķita, ka pēdējā brīdī..Nezinu..man vsl ir sajūta, ka notiks, kas ļoti slikts, ja nepamodināšu ķermeni, pēdējo reizi, domāju, varbūt jāatslābst un jānomierinās, bet, kad tā darīju, ķermenis sāka tirpt un tāda jocīga sajūta..tāpēc ar sāku meklēt, kas tas ir..un jā man katru reizi tas ir tad, kad ir neapzināts stress..sāka šķist bīstami, bet tagad nav tik traki, kā pag.gad. kad bija smakšana..tas bija traki..
  2014-12-22 19:19:05
Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

© Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: