Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 2277  
5 0

Regresīvā hipnozeRegresīvā hipnoze, kā ceļš, lai saprastu savu augstāko ES.

Slavenais amerikāņu ārsts, un daudzu grāmatu autors Maikls Ņūtons, kā veidu, lai dziedētu emocionālās jūtas, izmantoja metode nosauktu par regresīvo hopnozi. Ņūtons nosūtija cilvēku viņa senā pagātnē. Reiz, aizvadot savu kārtējo regresīvās hipnozes seansu vīrietim, pacients sāka aprakstīt savu nāvi sievietes ķermenī, kurā viņš bija iepriekšējajā dzīvē. Šis atgadijums būtiski izmainija Ņūtona pieeju regresīvajai hipnozei.

Kopš tā laika veicot regresijas, Ņūtons saviem pacientiem uzdeva vienu un to pašu jautājumu par to, vai atceras viņa pacients savu iepriekšējo dzīvi. Lai arī cik tas nebūtu dīvaini, visi cilvēki aprakstija līdzīgas pieredzes, turklāt, Ņūtonam izdevās ne tikai uzzināt par tūkstošiem cilvēku iepriekšējām dzīvēm, bet arī uzklausīt stāstus par dzīvi starp dzīvēm, proti Dvēseļu pasaules.


Maikls Å…Å«tons


Kas ir regresīvā hipnoze?

RegresÄ«vā hipnoze - tas ir spÄ“cÄ«gākais  instruments psihoterapeita rokās. TieÅ¡i ar regresÄ«vās hipnozes palÄ«dzÄ«bu var atrisināt tās problÄ“mas, kuras nav pa spÄ“kam citām metodÄ“m un hipnozÄ“m. Regresija palÄ«dz iespraukties ļoti dziļi pacienta zemapziņā, atrodot paÅ¡u avotu cilvÄ“ka pārdzÄ«vojumiem vai kompleksiem.Tālu ne visi tic tam, ka pastāv reinkarnācija vai tā saucamā aizkapa dzīve, tomēr Maiklam Ņūtonam izdevās atrast nepārgāžamus pierādijumus tam, ka viss aprakstītas tomēr eksistē. Visa lieta ir tajā, ka savu seansu laikā, cilvēki nosauca precīzu laiku un atrašanās vietu savu iepriekšējo dzīvju laikā, kā arī nosaucot pilnus vārdus un uzvārdus. Ņūtons pārbaudija iegūtos datus un tie patiešām sakrita ar pacientu stāstīto.

Turklāt, nav iespējams izskaidrot, kā pilnīgi dažādi cilvēki, nekad neesot pazīstami viens ar otru detalizēti apraksta savu pēcnāves dzīvi, turklāt visi tās etapi saglabājas vienā un tajā pašā secībā, katram pārbaudāmajam.

Tā vienkārši nekādi nevar būt sakritība vai izdomu spēle.


Secinājumi:

Ticēt vai ne Dvēseles pasaules eksistēšanai un reinkarnācijai - ir katra atsevišķa lieta. Tomēr regresīvās hipnozes efektivitāte ir pierādīta, cilvēki, gadiem ciešot no nesaprašanās ar radiem, vai vēl kādu veida- sāpēm, iemesls kas ir palicis noslēpumā, vienreiz un uz visiem laikiem manija savu pasaules uztveri un vadija savu dzīvi pareizajās sliedēs.

Iesaku palasīt Ņūtona grāmatas par regresīvo hipnozi. Grāmatas + - visas ir vienādas, bet vienu noteikti vajadzētu izlasīt. Sadaļā "Lasāmviela" ir iespēja apskatīt to cenas un pārdošanas vietas.


"Dvēseļu liktenis"

"Dvēseļu ceļojums"


"Dzīve starp dzīvēm"

    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: