Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1936  
5 0

Zilais caurums DahabēVisai pasaulei zināmais Zilais caurums Dahabē, neskatoties uz savu apskaužāmo slavu, katru gadu piesaista lielu daudzumu ūdenslīdēju.  Zilo caurumu Dahabē nejau nejauši nosauca par pašu bīstamāko vietu priekš ūdenslīdējiem . tieši šajā vietā nezināmu iemeslu dēļ ļoti bieži mirst ūdenslīdēji.Kapēc ūdenslīdēji mirst tik vienkāršā ūdens alu sistēmā, kā piemēram Dahabi, joprojām paliek noslēpumā tīts. Niršanas shēma jau sen ir zināma, bet, neskatoties uz to, gadās tā, ka pat pieredzējušākie ūdenslīdēji nirstot Zilajā caurumā, mirst tajā.

Daudzām alām ir senas leģendas, un tajās vietās, kurās mirst cilvēki, vienkārši ir jābūt savai leģendai.Zilajam caurumam Dahabi ir leģenda, kura vēsta, ka sen senos laikos šajā reģionā dzīvoja bagātais Emirs, kuram bija skaista meita. Reiz, kad Emīrs devās kaujas dienestā, viņa meita uzsāka veidot orģijas ar vietējiem jaunekļiem, bet, lai neviens par viņas izpriecām neuzzinātu, viņa lika nogalināt visus tos, ar kuriem viņa pārgulēja, un lika viņus noslīcināt Zilajā caurumā. Neskatoties uz visiem piesardzīgajiem pasākumiem, kurus viņa veica, tēvs tomēr uzzināja par savas meitas uzvedību viņa prombūtnes laikā, un lika savu meitu noslīcināt tieši tajā pašā vietā, kurā viņa slīcināja savus mīļākos. Tajā brīdī, kad meiteni meta ūdenī, viņa apsolijās pat pēc savas nāves paņemt visus tos, kuri uzdrošināsies nirt Zilajā caurumā.


Tāpat kā visas leģendas, noteikti, ka šī arī ir tikai kāda izdomāts stāsts, bet tajā pašā laikā cilvēku nāves šeit ir ļoti reālas. Viens
ūdenslīdējs, ienirstot Zilā cauruma pašā dibenā stāstija, ka nopeldot kādu attālumu, viņš pēkšņi sajuta nepārvaramas bailes, kas dezorientēja viņu, un ja laikā nebūtu paspējis piepeldēt viņa pārinieks, tad no Zilā cauruma tiktu izvilkts vēl viens līķis.

Pēc izglābtā
ūdenslīdēja teiktā, agrāk ar mani nekas tamlīdzīgs nebija atgadijies, pat ļoti lielā dziļumā.

Acīmredzami, ka pēkšņas nepārvaramas bailes un dezorientācija ir arī iemesls šīm daudzajām nirēju nāvēm, bet no kurienes tās rodas, joprojām paliek noslēpums.
    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: