Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1936  
5 0

Kas ir ezotērika?Es esmu pārliecināts, ka daudzi ir dzirdējuši tādu interesantu terminu ezotērika, bet ne visi saprotam, un esam sapratuši, ko tas nozīmē.

Bet, ja jūs esat cilvēks, kam ir savs mērķis un meklējiet savu ceļu, cilvēks, kurš mēģina saprast tādus jēdzienus, kā piemēram nemirstība, bezgalība, dzīve un citi filosofiskie termini, tad ezotērika priekš jums būs interesanta.Cilvēkam zemapziņas līmenī ir interesē dažādas mistiskas lietas, garīgās praktikas, kas noved viņu uz sevis izzināšanu, cilvēks pats izdomā reliģijas, kas nozīmē, ka viņš vēlas uzzināt, kas viņš ir un kapēc ir parādijies šajā pasaulē.

Ne vien vienu tūkstošgadu laikā, cilvēks ir izdomājis daudz veidu pašizzināšanai un garīgajai attīstībai, kas palīdz noteikt savu mērķi dzīvē un atrast individuālo ceļu uz to.


Ezotērika palīdz cilvēkam ielūkoties dziļi sevī iekšā un noteikt cilvēka eksistences jēgu. Ezotērika apvieno dažādus noslepumus un slēptās zināšanas, visas iespējamās prakses, ar kuru palīdzību var uzzināt ne tikai par sevi, bet par apkārtējo pasauli, un tās likumiem.

Ezotērika - tā nav nekāda smalkā zinātne vai stingri nomērķētas zināšanas, tā satur dažādas mācības, kuras dažkārt ir ļoti atšķirīgas viena no otras.
Pie Ezotērikas piederās tādas sistēmas dabas dziedniecības, kā Cigun, Reiki, bioenerģētika, kosmoenerģētika, un kā arī pārējās mistiskās praktikas, kā piemēram apzinātā sapņošana un astrālā projekcija. Ar šo visu ir apveltīts katrs cilvēks, neskatoties uz viņa dzimumu vai rasi, tomēr zināšanas atrodas dziļi iekšā mūsu zemapziņā, bet ezotērika palīdz pacelt tās uz augšu, kā teikt, atcerēties visu, ko mēs protam un esam pratuši.Ezotērikas un ezotērisko zināšanu galvenais mērķis ir izpratne par cilvēku kā personību, ar šīs personības turpmākamajām izmaiņām garīgajā attīstībā un ekstrasenoriskajām spējām. Ezotēriskā pasaule ir piesātināta ar mistiku, bet šī mistika nav fantastika, tā eksistē, viss, kas ir vajdzīgs no cilvēka, apzināties sevi un apkārtējo pasauli tā, kāda tā ir, bet ne tādu, kādu mums ir iemācījuši to redzēt.

 • 2014-06-05 23:32:46

 • viss, kas ir vajdzīgs no cilvēka, apzināties sevi un apkārtējo pasauli tā, kāda tā ir, bet ne tādu, kādu mums ir iemācījuši to redzēt. ( yeah.. es 3 gadus atpakaļ pārslēdzos uz šo ''sistēmu'' nu reāli man tādas lietas patīk) un neskatoties uz to, ka es nevienam neko nestāstu un internetā neko nerakstu, daudzi cilvēki arī tu autor esat ieinteresējušies par šo tēmu. Nevienu par šo tēmu nemācija, mēs paši uz visu radam jautājumus un atbildes. Secinājums ir viens... Ir sākusies JAUNĀ ĒRA
  2014-06-12 13:47:19

 • Tada gadijuma ko teikt varetu par mani... Nesaju kvarcu, nodarbojos ar reiki un magiju... Viss ir iespejams, pat ar prat u kontrolet cilveku no malas - hipnoze... Apstadinat lidojosus proeksmetus, vai nomainit trojektoriju... - Telekinese Izskaukt veju - Hiddrokinetika Uguni - piko kinetika Manipilet ar udeni aqr pratu - aqakijnetika Prats pari materijai... Misterija, nezinama meklesena... kas stav aiz ta visa??? Prats.... Doma pats stiprakais ierocis uz zemes... Nav neka stipraka par pratu.... To nevar nedz kopet, to var tikai mainit un programet...
  2015-01-19 23:10:45

 • Ne velti saka,ka domām esot liels spēks un ar to jāuzmanas.
  2017-01-04 23:25:47

 • Ir vēl tik daudz neatklātas lietas un citas uztveres, ka šī tēma nav izsmeļama :)
  2017-02-02 15:56:29
Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

© Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: