Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 2277  
5 0

Dzīve Melnajā caurumāTādi Visuma objekti, kā "Melnie caurumi" zinātniekiem ir jau zināmi ilgu laiku, turklāt daži tos uzskata par Visuma bīstamākajiem objektiem, tomēr jaunākā teorija liecina, ka pat šo noslēpumaino struktūru iekšienē varētu eksistēt dzīvība... un pilnīgi iespējams, ka tieši Zeme arī atrodas vienā no Melnajiem caurumiem.

Jautājums par dzīvi melnajā caurumā tiek apspriests jau ilgu laiku, starp daudziem zinātniekiem, bet šo koncepciju jau vairākus gadus cieši izmeklē zinātnieki no (New Haven) Universitātes pēc Nikodema Poplavskova vadības.

Pēc Poplavskova domām, dzīve Melnajā caurumā ir diezgan plaši izplatīta parādība, turklāt tieši tāda dzīve ir viss stabilākā, jo pat tad, kad iekļūtu vēl lielākā Melnajā caurumā, kā piemēram ir mūsu Galaktikas centrā Piena ceļš, mēs, dzīvojuši savā mazajā Melnajā caurumā, turpinam dzīvošanu, un vēl pie tam, iespējama cits paralēls Visums.

Uz šādi balstītiem secinājumiem zinātnieki nokļuva tieši no pazīstamās Einšteina teorijas, kurā teiks, kā tā saucamo "Melna cauruma gultne" ietver sevī bezgalīgu blīvu un zemu struktūru. Tomēr sakarā ar Poplavskova vārdiem bezgalība dabā neeksistē, turklāt viņš arī uzskata, ka Lielais sprādziens ir dzimis vietā, kura ir trilijons reizes mazāka par cilvēkiem zināmo daļiņu, kura, tieši arī ir dzimusi Melnā cauruma centrā.
Nikodems Paplovskijs izvirzija vēl vienu sensocionālu teoriju, ka izņemot to, ka dzīve Melnajā caurumā eksistē, ka pats Melnais caurums ir nekas cits, kā durvis uz paralēlo Visumu. Šādas durvis ir daudzum daudz visā Visumā, kas tika izveidots no maziņām daļiņām, dzimušām "Melnā cauruma pašā gultnē" , bet tas nozīmē, ja pat Visums ir radies no Melnā cauruma, tad ir pilnīgi iespējams, ka arī mūsu Zeme atrodas mazākā Melnajā caurumā.Vai ir pareiza teorija Poplovskova, ka dzīvība eksistē Melnajā caurumā, vēl nav zināma, kā arī nav zināms, vai jebkad kādreiz mēs varēsim zināt atbildi uz šo jautājumu, jo mūsdienu zinātne apgalvo, ka iekļūstot Melnajā caurumā, nekad no turienes vairs nav iespējams izkļūt.
    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: