Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1936  
5 0

Kas ir Heksagramma?Heksagramma ir vienkāršs grafisks simbols, kas parādijies pirms dažiem tūkstošiem gadu. Heksagramma ir sešstūru zvaigzne, kas sastāv no dieviem vienādmalu trijstūriem, kuru spices ir pagrieztas uz dažādām pusēm. Heksagramma apzīmē dzīvības organizāciju uz Zemes. Trijstūris, kurš ir uz leju, ir gaismas radītājs, kurš pārvalda dzīvi uz Zemes un Visumā.
Trijstūris, kurš atrodas augšpusē, ir dzīves radītāja informācijas stars.  Šis simbols bija izplatīt piramīdu celšanas laikā, to izmantoja dažādas reliģijas, parasti divejādā nozīmē.Dāvida valdīšanas laikā Heksagramma tika dāvināta Izraēlai, tā kā izpildijās pirmais vēlēšanu uzdevums. Izraēlas tauta izpalitās pa visu zemi, un tā pieņēma jaunu reliģiju viendievību. Ar aliku Heksagramma kļuva par jūdiešu simbolu, tā kā jūdi uzņēmās izraēlas uzdevumus.

Heksagramma nav rotājums, bet kalpošanas simbols. Heksagrammai ir fiziska jēga, kas apzīmē informācijas plūsmu, kas savieno planētu un galaktikas centru.
Plūsmas trase ir Zeme - Mēness - Saule - Melnā zvaigzne.

Kādreiz par Melno zvaigzni sauca Galaktikas centru, bet mūsdienās-  Melnais caurums.Augšējais trijstūris ir simbols, kurš ir gaismas stara izejas vieta, pārvaldot Zemes dzīvi. Līdz pat šodienai par šo gaismas staru mums nekas nav zināms, mēs neesam iemācījušies apzināti to izmantot. Apakšējais trijstūris apzīmē Vienotību, Heksagramma ir Izraēlas simbols, tā kā izraēlas iedzīvotāji spēja pārliecināt cionistus pieņemt to.


    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: