Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1936  
5 0

Zinātnieki atklājuši uz Saules kvadrātainu caurumuNASA Saules zonde novēroja neparastu parādību uz Saules. Kā apstiprina pētnieki, NASA zonde atrada uz Saules kvadrātveida caurumu. Ir pierādijumi, ka līdzīgi atvērumi ir bijuši novēroti jau iepriekš. Bet pašreizēja atšķirās no visām pārējām ar savu neparasto formu.

Video, iegūts ar zondi SDO 5-7 šā gada maijā, tika publicēts internetā. Ierakstā skaidri ir saredzams kvadrātveida caurums uz Saules virsmas. Astrofiziķi uzskata, ka savādā cauruma izveidošanās varētu būt saistīta ar Saules periodisku temperatūras pazemināšanos un blīvumu, tās dažās daļās. Ievērības cienīgs ir tas, ka caurumā ir labi saredzamas spilgtas cilpas, stādot priekšā krastus plazmas recekļus.Pieviksēt šo atvērumu NASA zondei izdevās pavisam nejauši. Sagadīšanās, ka Saules dinamikas observatorija šajās dienās tieši veica vienas un tās pašas vietas izpēti. Pēc ekspertu domām, ka, atklājums (melnais caurums) nekādas negatīvas sekas uz Zemi nevar veikt, jo tas atrodas dienvidu daļā no Saules.

Ir vērts atzīmēt, ka pagājušajā gadā zinātnieki novēroja spēcīgas magnētiskās vētras uz gaismekļa virsmas. Tāpēc, zinātnieki veic pastāvīgu Saules novērošanu ar visiem iespējamajiem kosmiskajiem aparātiem.

    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: