Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 2277  
5 0

Ķīnā nogāzušies 3 NLO16 maija piektdienā Ķīnā notika notikums, kurš izbiedēja ziemeļaustrumu provinces Heilongjiang iedzīvotājus., - no debesīm nogāzās 3 nezināmi lidojoši objekti (bumbas). Aculiecinieki saka, ka dīvaini objekti parādījušies uzreiz pēc savāda trokšņa.


Saskaņā ar China News Service datiem, agrā
piektdienas rītā Heilongjiang provincē, Ķīnā, nokrita 3 lodveida lidojoši objekti. Saskaņā ar notikuma aculieciniekiem, viņi sākumā izdzirdēja ļoti spalgu skaņu, bet tikai pēc tam redzēja 3 ātri krītošus objektus.
Pirmais aparāts nokrita tieši kāda vietējā iedzīvotāja dārziņā, izbiedējot tā saimnieku un vietējos kaimiņus.

"Es izdzirdēju skaļu skaņu, kad pacēlu acis, tad redzēju, ka uz mani lielā ātrumā nesās kāds lodveida objekts. Tas bija izgatavots no metāla un uguns pārņemts,- atcerās ciema iedzīvotājs. - Es nodomāju, ka tas varētu būt meteorīts, tapēc noslēpos mājā un gaidiju, kad tas vis beigsies."Un tas beidzās ar to, ka NLO ietriecās zemē, kā rezultātā izveidojās krāteris, piezīmē The Huffington Post korespondents. Uzdrošinoties pietuvoties notikuma vietai, iedzīvotāji redzēja uz zemes guļošu metālisku apaļu bumbu, ar neprecīzām malām un degšanas rezultātus.Saskaņā ar telekanālu OpenMinds.TV, NLO svars bija gandrīz 90 kilogrami. Par nākamajiem NLO aculieciniekiem kļuva kaimiņu novada
Baytsyuan iedzīvotāji - pie viņiem nokrita divi tādi objekti.

Ķīnieši vienbalsīgi apliecina, ka "tās bija milzīgas ugunsbumbas pelēcīgi sudrabotā metāla krāsā".

Līdz specvienību ierašanās notikuma vietās, izmeklētāji, vietējie iedzīvotāji jau sākuši izteikt iespējamos izskaidrojumus un sacerēt stāstus par nokritušiem citpalnētiešu lidaparātiem.Kā arī eksperti ir jau izvirzijuši savu versiju, saskaņā, ka NLO - it nemaz nav ārpuszemes civilizācijas pierādījumi, bet gan kāda satelīta vai nesējraķetes atlūzas.

Tā ir visnotaļ ticamākā versija, ņemot vērā, ka tieši piektdien no Baikonuras tika palaista nesējraķete
"Proton-M", kurai 546 sekundes laikā atteicās darboties 3 līmeņa vadības motors. Vēlāk, plašsaziņas līdzekļi paziņoja, ka raķete esot sadegusi virs Ķīnas.


Kīnas amatpersonas ziņoja žurnālistiem, ka NLO nokrišana joprojām tiek izmeklēta.    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: