Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1936  
5 0

Sama vietā vīrietis no ezera izmakšķerē vēsturisku monstruOklahomas štata iedzīvotājs Deivs Harrells devās uz maksķerēšanu ar domu, ka atkal noķers kādu samu. Vīrietis pat nevarēja iedomāties, cik unikāls un eksotisks būs viņa ķēriens.Pavisam nejauši Deivam uz āķa uzķērās aizvēsturisks bruņurupucis, kurš svēra 45 kilogramus. Sākumā makšķernieks nedaudz apjuka, bet tad atlaida dzīvnieku brīvgaitā, pirms tam nofotogrāfējot dažas fotogrāfijas ar to.

Internetā momentā kļuva populāra bilde, kur Deivs tur rokās rupuci ar visiem spēkiem, lai tas netiek projām. Kā izrādijās vēlāk, ka masīvais bruņurupucis ir reta aligatorbruņurupuča suga. Pēc fotosesijas bruņurupucis tikai veiksmīgi palaists atpakaļ ūdenī.

Kā vēlāk stāstija pats Deivs, viņš un viņa draugs Odī Klarks, devās uz Mill-Krik, lai pamakšķerētu
, noķertu kārtējo Samu.
Bet beigu beigās viņiem paveicās uzdurties kaut kam daudz nopietnākam un interesantākam. Turklāt, lai izdabūtu bruņurupuci no ūdens, viņam bija obligāti vajadzīga drauga palīdzība.

Pēc ekspertu sacītā, ir visai kļūdaini domāt, ka šī veida bruņurupuči ir ļoti izplatīti
Okalhomā. Šis bruņurupuču paveids ir ļoti rets un sens.

Cits speciālists - kurators-herpetologs no Tulsas zooloģiskā dārza teica, ka balstoties uz attēliem, bruņurupucis iz vismaz
45 kilogramus smags. Tālāk viņš paziņoja, ka pats lielākais sastaptais tāda paveida bruņurupuča svars ir bijis 93 kilogrami.Šie bruņurupuči uz mūsu planētas dzīvo jau aptuveni 20 miljonus gadu. Tie ir gaļēdāji, un savā uzturā lieto čūskas, vardes, zivis un pat citas sugas bruņurupučus. Lielāko daļu dzīves šie bruņurupuči pavada lielu upju dzelmēs, ezera kanālos, vai arī purvos.

Pašreiz šie bruņurupuču veidi atrodas aizsargājamo dzīvnieku sarakstā. Pēdējos gados to daudzums ir krietni samazinājies dēļ to gaļas lietošanas uzturā.

    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: