Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1936  
5 0

Iespējams, atrisināts Nāves alejas noslēpums: laukakmeņi slīdinās pa ziemas leduAmerikāņu zinātnieki kārtējo reizi mēģina noskaidrot Nāves alejas noslēpumu.
Lieta ir tajā, ka noteiktā šā tuksneša (Racetrack Playa) daļā Kalifornijas štatā notiek dīvainas lietas: Laukakmeņi ceļo paši, bez citu palīdzības, atstājot aiz sevis dziļas garas pēdas.

Fenomens liek būt neizpratnē speciālistiem jau pusgadsimtu. Nevienam nav izdevies novērot akmeņus tiešā kustībā, bet tas, ka «viņi iet!», nenoliedzami: laukakmeņu atrašanās vietas un to pēdas ar laiku mainās.

Daži akmeņi sver līdz pat deviņiem kilogramiem, un tā vienkārši nemaz nepakustināsi. Neviena no hipotēzēm nav apstiprinājusies. Apmāns ir izslēgts: paliktu pēdas.

Un praktikantu grupa no Mēness- planetārās NASA akadēmijas (Godāra kosmisko lidojumu izglītības centra programmas) izraka no zemes ievietotus hidrohonus, kurus uzstādija NASA pētnieks Gunther Kletechkoy.

Šie instrumenti pierāda, ka ziemā šajā vietā bija auksts un slapjš, ap akmeņiem izveidojās ledus. Tas neizskaidro visu bildi, bet vismaz tas ļauj uzstādīt vismaz vienu laukakmeņu kustības iemeslu.
Iespējams, ka savu lomu spēlē pavasara aļģu ziedēšana.

Šajā izmeklēšanā ir ieinteresēta tikai NASA, jo tas palīdz saprast to, kas notiek uz citām planētām.


    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: