Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1936  
5 0

New Scientist: izveidots mākslīgais intelekts spējīgs evolūcijaiMākslīgais intelekts, kas ir spējīgs pastāvīgi attīstīt līdzīgus bioloģiskos organismus, ir izveidojusi mūsdienu zinātne.
Par to paziņoja britu New Scientist iknedēās žurnālu redakcija.

"Kamēr pasaules mediji, politiķi un filozofi apspriež iespējamību un vēlamību izveidot mākslīgo intelektu , zinātniekiem no ASV Mičiganas universitātes izdevās veidot jauna veida intelektuālo dzīvi " - atzīmē laikraksts. Viņiem ir sarežģitas datorprogrammas - tā saucamos skaitļu organismus, ziņo ITAR-TASS.Šiem elektroniskajiem organismies ir pašiem savs "DNS" - sākuma programmas kods. Bet Amerikāņu zinātnieki ievietoja šajos "DNS" mutācijas iespējamību un neatkarīgu jaunu mākslīgo intelektu radīšanu.

Kā izrādijās, digitālie organismi iemācijās izmantot jauno iespēju, kas ir raksturīgs tikai bioloģiskajām struktūrām. Sācies šo organismu "reproducēšanās" proces, kā rezultātā katra to nākamā paaudze kļūst "gudrāka un inteliģentāka".

Tā visa rezultātā pēc New Scientist sacītā: pasaule ir iekāpusi jaunā tehnoloģijas laikmetā.
"Pašizveidots saprāts ne tikai jau eksistē, bet ir attīstijies līdz tādam līmenim, kas tas sāk attīstīties jau pastāvīgi, bez cilvēka iejaukšanās", raksta laikraksts.

Tādējādi pasaule ir uz jaunu "saprātīgu mašīnu" sliekšņa, spējīgām uz domāšanu un īstenot daudzas funkcijas, kuras piemīt cilvēciskajām smadzenēm.

Digitālo intelektu attīstība īpaši pašlaik notiek pasaulē - datorpasaulē Avida, kuru ir izveidojusi Mičiganas universitātes locekļi. Pašlaik zinātnieki izveido mobīlos blokus ar mākslīgo intelektu, kas ir aprīkoti ar robotiem.

Tā rezultātā ir iespējam izpildīt apzināti izpildīt savas funkcijas un vienlaicīgi mācīties jaunām, atzīmē speciālisti.


    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: