Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1936  
5 0

Zinātnieki ir atminējuši lodveida zibens mīkluAustrijas zinātniekiem no Insbrukas universitātes izdevās atšķetināt vienu no mazāk izpētītajām parādībām - lodveida zibens.

Josef Peer un Aleksandrs Kendl, veicot virkni eksperimentu, paziņoja, ka sfēriskā enerģijas bumba ir - nekas cits kā attēls, kas parādās cilvēka smadzenēs. 
Savā darbā, publicētā «Fizik letters А», zinātnieki aprakstija magnētiskā lauka iedarbību, zibens laikā, kas parādās cilvēka smadzenēs. 
Pēc viņu teiktā, vizuālajā smadzeņu garozas centrā rodas tā saucamās fotopsijas - vizuālie attēli, kuri parādās cilvēkam spēcīgu elektromagnētisku lauku darbībā uz smadzenēm vai redzes nerviem. 

Zinātnieki salīdzina tādu iedarbību ar Transkarniālo magnētisko simulāciju
(TMS),
kad uz galvas smadzeņu garozu tiek vērsti magnētiskie impulsi, provicējot fotopsijas parādīšanos.


TMS bieži izmanto ambulatorās procedūras diagnosticēšanā. 

Tādējādi, uzskata fiziķi, kad cilvēkam liekas, ka viņam priekšā ir lodveida zibens, īstenībā tā ir
 -
fotopsija

«Ja vairāku simtu metru rādiusā no zibens spēriena atrodas kaut kāds objekts, tad acīs uz dažām sekundēm var uzrasties balts pleķis, — paskaidro Kendl. — Tas notiek elektromagnētiskā lauka iespaidā uz smadzeņu garozu».

  • Šeit tik jāpiemin tas, ka paliek jau piemēram lodveida zibens atstātās pēdas pēc to sprādziena... Kas tad tas varētu būt?
    2014-05-11 21:40:59

  • Jā interesanti gan, tad sanāk ka tas kas man tikai rādijās noārdīja siena šķūni un nodīrāja mizu kokam. Tad sanāk ka tas bija zibens parastais, tikai man rādijās kā apaļa bumba.
    2014-05-25 18:29:24
Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

© Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: