Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1887  
5 0

Garīgās pamošanās zīmesGarīgā atmoda ir nepārtraukts process, lai kļūtu par pilnīgu personu. Tas, kurš ir balstīts uz Vīriešu un Sieviešu enerģijas, un baro abus divus un citus visapkārt. 

Daudzi cilvēki pēdējā laikā sākuši sajust dīvainu stāvokli apziņā un ķermenī. Ejot pie ārstiem parasti nekas netiek precizēts, pat pēc analīzēm un rentgena uzņēmumiem, medicīniskā aina ir neskaidra un sastādīt diagnozi ir ļoti grūti. 

Paši ārsti noplāta ar rokām, izrakstot atkal jaunas un jaunas zāles, jūtot savu bezpalīdzību cilvēku ārstēšanā. 
1. Sāpes visā ķermenī, īpaši kakla, plecu un muguras rajonā. Tas ir rezultāts izmaiņām mūsu DNS līmenī , kas notiek pamostoties Kolektīvai, Planetārai, Visuma, vienotības apziņai. 

Neuztraucieties - tas ir normāli, viss pāries. Izmainās vibrāciju frekvence šūnu līmenī, notiek jaunu DNS līmeņu aktivizācija. Vietās, kur ir sāpes, ir lielākais noslogojums organismam, kā rezultātā notiek nobloķētu enerģiju sadegšana, ko pavada stres un sāpes.

2. Uzdot jautājumus par apkārtējo pasauli un lietām, kas notiek jūsu dzīvē.

3. Izmaiņas miega laikos, lai tas atbilstu jūsu vajadzībām un prasībām, sakarā ar indivīda pieaugumu.

4. Stimulētas sajūtas, kā piemēram nejauši emociju pārrāvumi, kurus tu iepriekš parasti nejūti, kā piemēram raudāšana skatoties filmu, sajūtot līdzcietību un iejūtību pret apkārtējiem, izmaiņas ķermeņa temperatūrā, vai pēkšņas izraisītas vēlmes iet un kaut ko darīt, kā piemēram skriešana, peldēšana un rāpšanās kalnos.

5. Esot lieliskām idejām un nodot tās attīstībai, redzēt patiesības dziļumu, vēlme meklēt pēc aisberga redzamās daļas, dalīšana pēc lielākām mērvienībām, un slāpes pēc zināšanām.

6. Spiediena sajūta dažādās smadzeņu daļās, piemēram, pieres daivas daļā, kas ir vīriešu loģiskā un domājamā daļa, vai smadzeņu aizmugurē, kas ir vairāk saistīta ar sieviešu intuīciju.

7. Jautājumu atzīšana, kuri agrāk tika noraidīti, represēti, un no kuriem esi izvairījies pagātnē. Daudzos gadījumos tas var notikt ar attiecībām, vai kaut kas, kas piedāvā izaugsmes iespējas visiem kuri ir ievilkti vibrācijās.

8. Izmaiņas ķermenī, izskatoties jaunākam un spēcīgākam, kas arī iet roku rokā ar izmaiņām ēšanas paradumos un dzīves stilā. Viss griežas ap veselību!

9. Esot personīgai un maksimālai pieredzei, kur viens jūtas vienā un mierā ar viņa / viņas apkārtni. Esot jēgpilniem sapņiem un dziļām vīzijām, kas nav nekas neparasts.

10. Alkas pēc vairāk un vairāk atbrīvoties no tradīcijām, novecojušas instucionālās domāšanas un un bezjēdzīgas pārliecības, kas nekalpos par vislielāko labumu cilvēcei ... ņemot šo tieksmi, un pārvēršot to darbībā.

11. Redzot un izprast pasauli dziļākā nozīmē. Arvien vairāk un vairāk nostiprinās pārliecība par sinhronizāciju starp fizisko pasauli un jūtām, domas, un enerģētisks pārstāvis fiziskajā pasaulē.

12. Intensīvi sapņi. Tie var būt sapņi karu un cīņām, vajāšanām, monstriem un tamlīdzīgi. Tu burtiski atbrīvo veco enerģiju no iekšpuses, un šīs enerģijas pagātnes bieži simbolizējās kā kari, rast risinājumu aizbēgt no briesmoniem. Arī tas pēc laika pāriet.Galvenais iemesls tam ir ļoti vienkāršs. Mēs esam pabeiguši savu cēloņsakarību (karmiskos) ciklus. Jūs esat pabeidzis savu attīstības programmu, līgums ar pašreizējo iemiesojumu un gatavi sākt jaunu dzīvi.

Atrodoties pārejas procesā jūs saglabājiet iekšējo atmiņu par to, kas tas  ir - būt tās puses "ilūzijas nošķirtībā". Cik daudz Jūs esiet gatavi parakstīties uz jaunu ceļojumu šajā Zemes dienestā? Vai esat gatavi pieņemt izaicinājumu un pievienoties "Jaunai Enerģijai", Jaunam laikam, Jaunai rasei?

, tiešām, jūs variet atgriezties Mājās, bet jūs esiet uz šejieni atnākuši jau no tālienes, pēc tik daudz dzīvēm. Kauns aiziet, nesagaidot pasakas beigas, kur vienmēr uzvar labais.

Vienā filmā bija labi pateikts, ja pašlaik iet turpinājums kur uzvar ļaunas, tad tās vēl nav filmas beigas, jo filmas parasti beidzas ar labā uzvaru.

Bez tam, mēs esam vajadzīgi Garam šeit, lai palīdzētu citiem pāriet uz "Jauno Enerģiju". Tam būs vajadzīgs garīgs vadītājs cilvēciskā veidolā, piemēram tieši tāds - kā Jūs.

Izpētiet to, kādi garīgie simptomi ir pamanāmi Jūsos, veiciet savu vērtību pārvētēšanu, pieņemit un atlaidiet veco Enerģiju, caur savu sirdi.

  • Interesants rakstiņš! Varbūt kādam ir detalizētāki novērojumi vai pieredzes, saistībā ar plašo cilvēka fiziskās veselības tēmu..Būtu ārkārtīgi interesanti uzzināt jaunas, alternatīvas versijas par slimību cēloņiem un rašanās iemesliem. Par cik garīgās veselības attīstība asociējama ar fiziskās veselības uzlabojumiem, tās pasliktināšanās iespējams ir liecība vai konkrēta norāde uz attiecīgo 'problēmu'? Par piemēru, Epilepsija..Ilglaicīgi pētot un klausoties cilvēka piedzēs, epilepsijas lēkmes laikā piedzīvotajā, secināju, ka šī slimība, kura ķermenim var radīt pat neatgriezeniskus bojājumus un traumas, nes sava veida, neaprakstāmas garīgas pieredzes..Iespējams, šis ir pārāk drosmīgs apgalvojums..un vispār novirze no tēmas :D ..lai gan..dzīvojot uz pretstatiem būvētā realitātē - nevar zināt itin neko, neizprotot pretējo!
    2014-05-10 00:41:46
Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

© Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: